Trwa ładowanie...
d3ncexv

Klaudia Jachira twittuje o napaści w pociągu. Jechała z mamą

Klaudia Jachira miała zostać zaatakowana w pociągu. Posłanka, która 12 listopada ma zostać zaprzysiężona, napisała tweeta, z którego wynika, że padła ofiarą słownej napaści. "Podchmielony pasażer po pewnym czasie wyciągnął dłoń" - napisała Jachira.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klaudia Jachira twittuje o napaści w pociągu. Jechała z mamą
Klaudia Jachira twittuje o napaści w pociągu. Jechała z mamą (East News, Fot: Piotr Kamionka/REPORTER,Klaudia Jachira)
d3ncexv

Klaudia Jachira w czasie podróży pociągiem z Wrocławia do Warszawy miała zostać zaczepiona przez łysego mężczyznę z łańcuchem na szyi. "Prawdopodobnie jechał na Marsz Niepodległości" - napisała posłanka, która ma zostać zaprzysiężona 12 listopada.

Jachira relacjonuje, że została zaczepiona przez "lekko podchmielonego" mężczyznę w Warsie. Po tym, jak upewnił się co do jej tożsamości, zaczął ją wulgarnie obrażać i chciał wyrzucić z restauracyjnego wagonu. "Moja mama w szoku, pracownik Warsu przerażony" - napisała.

Klaudia Jachira twittuje o napaści w pociągu. Jechała z mamą

Klaudia Jachira przekonywała, że próbowała uspokoić mężczyznę, ale ten miał krzyczeć, że "nie będzie spokojny dla zdrajców ojczyzny! Nie jesteś Polką". Posłanka KO zgłosiła zajście konduktorowi. Ten zawiadomił policję i odprowadził ją na miejsce.

d3ncexv

Zobacz też: Brudne buty w Sejmie. "Nowy poseł chce się wyróżnić za wszelką cenę"

Wtedy w napastniku miało dojść do przemiany. Przyszedł w towarzystwie kolegi i kierownika pociągu i powiedział: "przepraszam, nie powinienem się tak zachowywać". Z relacji Jachiry wynika, że mężczyzna z uznaniem wyraził się o jej mandacie sejmowym i poprosił, by "zrobiła tam coś dobrego". "Dojeżdżamy do stacji Częstochowa... Czyżby Cud pod Jasną Górą? Jeśli tak, to ja to kupuję, oby było takich jak najwięcej." - napisała.

Czytaj też: Antoni Macierewicz o Klaudii Jachirze i Konfederacji: To wypadki przy pracy lub świadome prowokacje
Klaudia Jachira zaskakuje. "Podam rękę Jarosławowi Kaczyńskiemu"

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ncexv

Podziel się opinią

Share

d3ncexv

d3ncexv
Więcej tematów