Trwa ładowanie...
d1vu574

Kierowca busa, zamiast patrzeć na drogę, przegląda Facebooka. Nagranie oburzyło tysiące internautów

Niezadowolona klientka opublikowała w sieci film nagrany podczas podróży prywatnym busem. Widać na nim kierowcę, który mimo deszczu, śliskiej nawierzchni i zmęczenia, przegląda Facebookową tablice.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kierowca busa przegląda Facebooka.
Kierowca busa przegląda Facebooka. (Facebook.com)
d1vu574

W sieci pojawiło się nagranie opublikowane przez klientkę firmy przewozowej "Vico" z Lublina. Na nagraniu widać mężczyznę prowadzącego busa, który jedną ręką trzyma kierownicę, a drugą przegląda tablicę z aktualnościami na Facebooku. Warunki pogodowe nie były korzystne - było ciemno, a na szybę padały krople deszczu. Ponadto, zdaniem autorki posta, podróż trwała już bardzo długo.

"Dodam, że kierowca chciał mnie wyrzucić na autostradzie, bo przecież on nie będzie wjeżdżał do każdego miasta, 'ktoś po Panią przyjedzie'" - napisała oburzona klientka i poprosiła użytkowników o udostępnianie nagrania.

Reakcja internautów była natychmiastowa. Post podało dalej ponad 6 tys. osób. Internauci nie szczędzili słów krytyki wobec nieodpowiedzialnego kierowcy. "Totalna masakra!", "Zgłoś na policję! Może to go czegoś nauczy", "Nie wierzę, że takie rzeczy dalej się dzieją!" - komentują zszokowani.

Poprosiliśmy firmę "Vico" o skomentowanie nagrania. Wciąż czekamy na odpowiedź .

d1vu574

Podziel się opinią

Share

d1vu574

d1vu574
Więcej tematów