Trwa ładowanie...
d171u5q

Kiedy wyniki egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnych? Jak sprawdzić je w internecie

Kiedy wyniki egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnych? To pytanie zadają sobie uczniowie kończący gimnazja i szkoły podstawowe. Wyniki egzaminów zostaną opublikowane jeszcze w tym tygodniu. Wiemy, jak sprawdzić wyniki egzaminów w internecie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wyniki egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnych poznamy 14 czerwca. Będzie można je sprawdzić w internecie. (WP.PL)
d171u5q

Wyniki egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnych – kiedy?

Na wyniki egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnych czekają zdający, ich rodzice, a także dyrektorzy placówek. Od rezultatów zależy zarówno przyszłość uczniów, jak i szkół.

Dobre statystyki gwarantują szkole wyższe miejsca w rankingach, co zachęca rodziców do posyłania swoich pociech do danej placówki.

d171u5q

Dla uczniów dobry wynik egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnych to przepustka do lepszej szkoły średniej. Właśnie dlatego wszyscy nie mogą się doczekać ogłoszenia oficjalnych wyników.

W 2019 roku wyniki egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnych poznamy w piątek 14 czerwca. Tego dnia do szkół zostaną dostarczone zaświadczenia o uzyskanym wyniku.

Uczniowie zaświadczenia otrzymają podczas zakończenia roku szkolnego. Wynik egzaminu będą mogli sprawdzić wcześniej. W piątek 14 czerwca zostaną one opublikowane w internecie. Jak je sprawdzić?

Wyniki egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnych – jak sprawdzić wyniki w internecie

Sprawdzenie wyników egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnych w internecie jest bardzo proste. Żeby to zrobić, wystarczy zalogować się na stronie okręgowej komisji egzaminacyjnej właściwej dla danej szkoły.

Loginem do konta jest numer PESEL. Hasło każdy zdający otrzymał od szkoły. Po zalogowaniu uczeń ma dostęp do swoich wyników, a także statystyk porównujących jego wynik z rezultatami innych zdających.

d171u5q

Podziel się opinią

Share

d171u5q

d171u5q
Więcej tematów