Trwa ładowanie...

"Kevin sam w domu" będzie na święta! Polsat potwierdza

"Kevin sam w domu" będzie wyemitowany w tegoroczne święta Bożego Narodzenia na antenie Polsatu. Stacja potwierdziła emisję filmu.

Share
"Kevin sam w domu" będzie na święta! Polsat potwierdza
Źródło: Materiały prasowe
d2wriwz

"Kevin sam w domu" na Polsacie to już tradycja w polskich domach i nieodłączna część świąt Bożego Narodzenia. Informację o emisji kultowego filmu potwierdził Tobias Solorz, prezes Cyfrowego Polsatu. - Czy w tym roku Święta się odbędą? Tak, odbędą. Będzie „Kevin sam w domu” - powiedział podczas konferencji prasowej dotyczącej wyników firmy w trzecim kwartale bieżącego roku.

Od kilku lat Polacy zastanawiają się, czy na pewno Polsat wyemituje słynną produkcję "Kevin sam w domu". Wszystko za sprawą sprawy z 2010 roku - w świątecznej ramówce Polsatu zabrakło filmu. Na Facebooku zorganizowano wydarzenie, które było oficjalnym protestem wobec telewizji. Wyemitowania "Kevina samego w domu" domagało się 50 tysięcy użytkowników. Polsat ostatecznie przywrócił film do swojej ramówki.

d2wriwz

W święta Bożego Narodzenia 2017 roku film "Kevin sam w domu" obejrzało 4,4 miliona widzów.

Film "Kevin sam w domu" opowiada o rodzinie McAllisterów, która na święta Bożego Narodzenia wylatuje do Francji. W dzień wyjazdu prawie spóźnili się na swój samolot. Z tego powodu zapomnieli zabrać ze sobą ośmioletniego Kevina, który ostatecznie został sam w domu. Od tego momentu radzi sobie sam ze złodziejami.

W rolę tytułowego Kevina wcielił się Macaulay Culkin. Film został wyprodukowany w 1990 roku.

d2wriwz

Podziel się opinią

Share
d2wriwz
d2wriwz
Więcej tematów