Trwa ładowanie...

"Każę cię deportować, sp*****aj do swojego kraju". Polski kierowca zaatakowany w Londynie. Brytyjczyk wpadł w furię

Kierowca miejskiego autobusu zaatakowany przez Brytyjczyka. Kiedy Polak zwrócił mu uwagę, że nie kupił biletu na przejazd, mężczyzna dostał ataku szału. Zwyzywał kierowcę i próbował go pobić. Do sieci wyciekło nagranie tego zdarzenia.

"Każę cię deportować, sp*****aj do swojego kraju". Polski kierowca zaatakowany w Londynie. Brytyjczyk wpadł w furięŹródło: Facebook.com, fot: WP
dc9lgwt

Niepozorne upomnienie kierowcy londyńskiego autobusu nr 237 przerodziło się w rasistowska awanturę. Poszło o brak biletu za przejazd. Mężczyzna zignorował słowa kierowcy i zajął miejsce na górze pojazdu. Doszło do ostrej wymiany zdań.

Ale Brytyjczyk wpadł w furię dopiero wtedy, kiedy zorientował się, że kierowca jest Polakiem. Używając wulgarnych słów zaczął obrażać kierowcę: "Jesteś pier**nym Polakiem? Każę cię deportować!".

Potem było znacznie ostrzej: "Wracaj do swojego pier*ego kraju! To nasz kraj. Ty imigrancka pi".

dc9lgwt

Szokujące nagranie z autobusu. Brytyjczyk wpadł w furię

Potem Brytyjczyk zszedł na dół, zaczął pluć i walić pięściami w szybę. W końcu wyszedł z autobusu, ale nie uspokoił się. Walił z całej siły pięściami w przednią szybę autobusu, połamał przy tym wycieraczki.

Agresywne zachowanie mężczyzny zostało nagrane przez jednego z pasażerów.

Możecie je obejrzeć poniżej. Ostrzegamy: nagranie jest pełne wulgaryzmów.

Ataki na Polaków po decyzji o Brexicie

W marcu tego roku w angielskim Peterborough para Polaków została zwyzywana przez muzułmanina. Mężczyzna miał wpaść w szał z powodu stłuczki, do której doprowadził samochód prowadzony przez Polaka.

dc9lgwt

Z kolei w Szkocji imigrant z Polski został bestialsko zaatakowany w Glasgow. Mężczyzna otrzymał bardzo groźne ciosy nożem tylko dlatego, że odmówił poczęstowania papierosem.

Do nagłośniejszego ataku doszło jednak w ubiegłym roku w Harlow. 40-letni Arkadiusz J. został uderzony w głowę i trafił do szpitala w stanie krytycznym. Zmarł kilka dni później. Jego 43-letni przyjaciel doznał obrażeń ręki i brzucha.

O zabójstwo został oskarżony 15-letni chłopak. Nastolatek usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

Brexit. Co to oznacza dla Polaków? Zobacz wideo

dc9lgwt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dc9lgwt
Więcej tematów