Qaqwqwrqw

Katastrofa samolotu w USA. Prawdopodobnie nikt nie przeżył

Amerykański samolot towarowy Boeing 767 runął do morza w pobliżu międzynarodowego lotniska im. George'a Busha w Houston. Na pokładzie były trzy osoby. Prawdopodobnie nikt nie przeżył katastrofy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na miejscu pracują służby.
Na miejscu pracują służby. (East News, Fot: Houston Chronicle/Associated Press)
Qaqwqwrqw

Samolot leciał z Miami do Houston. Z radarów zniknął około 50 km przed lotniskiem George'a Busha w Houston. Wówczas utracono także kontakt z załogą.

Według świadków zdarzenia samolot gwałtownie zaczął lecieć w dół i uderzył w wodę dziobem.

Straż przybrzeżna wysłała na miejsce łodzie ratunkowe i śmigłowiec, aby pomóc w akcji poszukiwawczo-ratowniczej. Departament Bezpieczeństwa Publicznego w Teksasie ma wysłać zespół nurkowy, aby odzyskać czarną skrzynię samolotu. Jej odnalezienie może dostarczyć istotnych wskazówek na temat tego, co spowodowało katastrofę.

Qaqwqwrqw

Szeryf hrabstwa Chambers, Brian Hawthorne poinformował, że fragmenty samolotu są porozrzucane na obszarze jednego kilometra.

Po kilku godzinach akcji poszukiwawczo-ratowniczej Hawthorne poinformował dziennikarzy, że "odnaleziono ludzkie szczątki". Chociaż nie poinformował wprost o ofiarach śmiertelnych, zasugerował, że perspektywy na przeżycie osób będących na pokładzie są słabe.

Qaqwqwrqw

- Powiem tylko, że nie wierzę, że ktoś mógł przeżyć - podsumował Hawthorne.

Źródło: Fox News, CNBC

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw