Trwa ładowanie...
d2o17jn
d2o17jn
ReutersZamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
wypadek

Katastrofa kolejowa w Kamerunie. Zginęło 55 osób

• 55 osób zginęło w katastrofie kolejowej do której doszło w Kamerunie
• Do wykolejenia się pociągu doszło w miejscowości Eseka
• Przyczyna katastrofy nie jest jeszcze znana
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2o17jn

Pięćdziesiąt pięć osób zginęło w piątek w Kamerunie, gdy wykoleił się zatłoczony pociąg pasażerski. Do katastrofy doszło w miejscowości Eseka odległej o ok. dwie godziny jazdy od stolicy, Jaunde - informuje państwowe radio i telewizja kameruńska CRTV.

Według najnowszych danych rannych zostało 575 osób.

d2o17jn

Według przedstawicieli kameruńskich linii kolejowych, pociągiem, który zwykle przewoził ok. 600 pasażerów, tym razem jechało 1300 osób.

Przyczyna katastrofy nie jest jeszcze znana. Doszło do niej w czasie, kiedy ulewne deszcze powodują w Kamerunie wiele lawin błotnych.

d2o17jn

Podziel się opinią

Share

d2o17jn

d2o17jn
Więcej tematów