WP
WP
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Katastrofa autobusu w Indiach - 7 zabitych, 42 rannych

Co najmniej siedem osób poniosło śmierć, a 42 zostały ranne kiedy autobus, którym podróżowali uderzył w barierkę oddzielającą przeciwne pasy ruchu na drodze i zapalił się - poinformowała policja indyjska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
WP

Do tragedii doszło w pobliżu miasta Hubli, w stanie Karnataka. Jej przyczyny są nieznane.

Tydzień temu w pożarze autobusu w stanie Andhra Pradesz zginęło 45 pasażerów, którzy nie mogli wydostać się z płonącego pojazdu. Kierowca autobusu uciekł.

Drogi w Indiach należą do najniebezpieczniejszych na świecie. Rocznie ginie na nich ponad 110 tys. ludzi. Przyczyny to przeważnie łamanie podstawowych zasad ruchu drogowego, zły stan nawierzchni i niesprawne pojazdy.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP