Trwa ładowanie...
d2vpuw2
d2vpuw2
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Kandydat Samoobrony rezygnuje ze startu w wyborach na rzecz kandydatki PiS

Kandydat Samoobrony na prezydenta Szczecina Mateusz Piskorski zrezygnował ze startu w wyborach na rzecz kandydatki PiS prof. Teresy Lubińskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2vpuw2

Wicepremier, lider Samoobrony Andrzej Lepper zaapelował do mieszkańców Szczecina, by poparli Lubińską, a w wyborach do rady miasta głosowali na kandydatów Samoobrony.

Mateusz Piskorski i Teresa Lubińska podkreślili, że ich programy dla miasta są w "zasadzie zbieżne".

Mielibyśmy wyrzuty sumienia, gdybyśmy nie poparli pani profesor, a nasz kandydat dostałby 5-6% i tych kilka procent zabrakłyby pani profesor do wejścia do drugiej tury wyborów - mówił Lepper, wyjaśniając decyzję Samoobrony.

d2vpuw2

Lider Samoobrony podkreślił, że Lubińską zna dłuższy czas i ceni jej poglądy. Są one bardzo ludzkie, nieliberalne na pewno. Wspólne rządzenie, gdyby do takiego doszło, byłoby dobre dla miasta - zaznaczył.

Lubińska zaznaczyła, że wsparcie Samoobrony jest dla niej ważne, ponieważ chce być prezydentem wszystkich szczecinian, zaś urząd prezydencki powinien być ponadpartyjny.

Wcześniej z ubiegania się o fotel prezydencki zrezygnował na rzecz Lubińskiej kandydat UPR Adam Pik.

Lubińska jest jednym z trzech najpoważniejszych kandydatów na w wyborach na prezydenta miasta, obok kandydata koalicji Lewica i Demokraci posła SLD Jacka Piechoty i bezpartyjnego Piotra Krzystka, popieranego przez PO.

d2vpuw2

Podziel się opinią

Share

d2vpuw2

d2vpuw2
d2vpuw2
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów