Qaqwqwrqw

Kalendarz z roznegliżowaną i kuszącą kobietą. Prosto od spółki zależnej od PGZ

"To kalendarz Polskiej Grupy Zbrojeniowej czy rozkładówka Playboya?" - pyta w mediach społecznościowych wiceprezes PSL Urszula Pasławska. Posłanka umieściła w sieci zastanawiające zdjęcie. PGZ zareagowała na sytuację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
MON nadzoruje PGZ. Przedstawiciele grupy odnieśli się do sytuacji
MON nadzoruje PGZ. Przedstawiciele grupy odnieśli się do sytuacji (PAP, Fot: Dariusz Delmanowicz)
Qaqwqwrqw

Mocno umalowana kobieta z koszulką, której dekolt zsunął się prawie do pępka, co eksponuje jej duże i nagie piersi. Po prawej stronie wypisane dni i miesiące 2019 r., u góry logo Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Tak wygląda aktualny kalendarz spółki Rosomak.

"To kalendarz Polskiej Grupy Zbrojeniowej czy rozkładówka Playboya?" - zastanawia się na Twitterze wiceprezes PSL Urszula Pasławska. Posłanka zamieściła w sieci zdjęcie kontrowersyjnego plakatu.

Qaqwqwrqw

Rosomak to przedsiębiorstwo zlokalizowane w Siemianowicach Śląskich. Zajmuje się produkcją transporterów opancerzonych. To spółka zależna od Polskiej Grupy Zbrojeniowej. PGZ ma w niej 99,59 proc. udziałów.

Przedstawiciele grupy odpowiedzieli na wpis posłanki. "W PGZ mamy inne kalendarze i, choć jest połowa roku, możemy Pani jeden podarować. Sprawdzamy oczywiście tę informację, aczkolwiek takie projekty są nie do zaakceptowania" - czytamy na Twitterze.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw