Trwa ładowanie...
d1bc6jh

Kaczyński wyzdrowiał. Błaszczak: prawdopodobnie dziś wróci do pracy

Jarosław Kaczyński jest już zdrowy. Mariusz Błaszczak przekazał, że prezes PiS prawdopodobnie wróci do pracy w poniedziałek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaczyński wraca do pracy
Kaczyński wraca do pracy (PAP)
d1bc6jh

Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak mówił o zdrowiu prezesa PiS na antenie Radia Zet. Kaczyński ma być już zdrowy. - Kilka dni prezes Kaczyński musiał spędzić w domu, ale kiedy rozmawiałem z nim w sobotę mówił, że prawdopodobnie dziś już wróci do pracy - przyznał Błaszczak.

Zobacz także: Jarosław Kaczyński o tematach rozmowy z posłami PiS

Po powrocie Kaczyński wraz z kierownictwem partii zajmie się rekonstrukcją rządu. - To jest rzeczywiście zadanie, które zostało postawione nam wszystkim. Władze PiS odędą takie konsultacje - mówił Błaszczak.

d1bc6jh

Na komentarz Konrada Piaseckiego, że "premier Szydło jest jedyną osobą, która jest w stanie dokonać zmian w rządzie" Błaszczak stwierdził: mówiłem wielokrotnie, że rząd jest rządem Prawa i Sprawiedliwości, nie jest rządem autorskim.

Choroba prezesa PiS

W piątek odwołano spotkanie kierownictwa PiS ws. rekonstrukcji rządu. Wszystko przez chorobę Jarosława Kaczyńskiego. Byłego premiera zmógł wirus. Z tego powodu prezes PiS nie uczestniczył w Konwencji Zjednoczonej Polski Razem Jarosława Gowina. - Lekarze zalecają mu, żeby do końca tygodnia nie wychodził z domu - mówił w piątek Adam Bielan w RMF FM.

W weekend rzeczniczka PiS Beata Mazurek przekazała w rozmowie z "Super Expressem", że prezes jest przeziębiony i pokasłuje. Według jej informacji, miał mieć w najgorszym okresie do 38 stopni gorączki.

Źródło: Radio Zet

d1bc6jh

Podziel się opinią

Share
d1bc6jh
d1bc6jh
Więcej tematów