Trwa ładowanie...
d26b142

Jarosław Kaczyński walczy z wirusem. Nowe informacje

Jarosław Kaczyński nie zjawił się dziś na Konwencji Zjednoczeniowej Polski Razem. Odwołano też piątkowe spotkanie kierownictwa PiS w sprawie rekonstrukcji rządu. Wszystko przez chorobę. Beata Mazurek ujawnia, jak się czuje prezes PiS.
Share
Jarosław Kaczyński nie pojawi się na sobotniej konwencji
Jarosław Kaczyński nie pojawi się na sobotniej konwencjiŹródło: Agencja Gazeta
d26b142

Adam Bielan wyjawił w rozmowie RMF FM, że zaplanowane spotkanie kierownictwa PiS w sprawie rekonstrukcji rządu zostało odwołane. Powód? - Prezes PiS jest chory od kilku dni, zmógł go jakiś wirus, lekarze zalecają mu, żeby do końca tygodnia nie wychodził z domu. Nie będzie żadnego spotkania. Być może w przyszłym tygodniu - powiedział wicemarszałek Senatu.

Jak się nieoficjalnie dowiedział "Super Express", "prezes PiS jest przeziębiony, lekko pokasłuje, a w najgorszym okresie miał 38 stopni gorączki".

- Jest już dużo lepiej. Mam nadzieję, że już w przyszłym tygodniu prezes będzie na posiedzeniu Sejmu - powiedziała "Super Expressowi" rzecznik klubu PiS Beata Mazurek.

d26b142

Jak z kolei informuje "Fakt" choroba dopadła prezesa PiS w zeszłą sobotę. Według informacji jego bliskiego wspólpracownika, lekarze kazali mu leżeć, jednak Kaczyński nie posłuchał i 1 listopada pojechał odwiedzić grób mamy i brata w Warszawie.

"Z powodu choroby Jarosław Kaczyński nie weźmie udziału w konwencji J.Gowina" - napisała już w piątek na Twitterze rzeczniczka PiS.

Kongres Partii Razem i powstanie nowego ugrupowania Jarosław Gowin zapowiedział już 13 października. Zgodnie z jego słowami ma ono poszerzyć obóz Zjednoczonej Prawicy. Lider Polski Razem poinformował, że poza Republikanami, jego ugrupowanie będzie współpracowało ze środowiskami wolnościowymi i samorządowymi.

d26b142

Zobacz także: Wszystkie sojusze Jarosława Gowina

d26b142

Podziel się opinią

Share
d26b142
d26b142
Więcej tematów