Kaczyński powiedział, kiedy premier Szydło wyjdzie ze szpitala

Pani premier czuje się coraz lepiej. Prawdopodobnie jutro wieczorem opuści szpital - poinformował w wywiadzie dla TVP3 Białystok prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu udostępnionego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów
Kadr z filmu udostępnionego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów (KPRM)

Beata Szydło trafiła do Wojskowego Instytutu Medycznego przy ulicy Szaserów w Warszawie po wypadku w Oświęcimiu do którego doszło w piątek 10 lutego wieczorem. Policja podała, że rządowa kolumna trzech samochodów (pojazd premier Beaty Szydło jechał w środku) wyprzedzała fiata seicento. Jego 21-letni kierowca przepuścił pierwszy samochód, a następnie zaczął skręcać w lewo i uderzył w auto szefowej rządu, które następnie uderzyło w drzewo.

W wyniku wypadku poważne obrażenia ciała odnieśli premier i jeden z funkcjonariuszy BOR - szef ochrony Beaty Szydło. U drugiego funkcjonariusza BOR - kierowcy pojazdu - stwierdzono lżejsze obrażenia (naruszenie czynności ciała przez mniej niż 7 dni), ale w jego przypadku prowadzone będą jeszcze dodatkowe badania.

Beata Szydło początkowo trafiła do szpitala w Oświęcimiu, skąd została przetransportowana do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie.

Beatę Szydło w szpitalu odwiedził m.in. Jarosław Kaczyński. Poinformowała o tym na Twitterze rzeczniczka PiS Beata Mazurek.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.