Trwa ładowanie...
d1dadfj

Joanna Lichocka bohaterką spotu PO. "Polaku, przetrzyj oczy"

Joanna Lichocka, Andrzej Duda i Jarosław Kaczyński to tylko niektórzy bohaterowie najnowszego spotu PO. Półminutowy materiał to połączenie kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi ludzi związanych z PiS. "Polaku, przetrzyj oczy" - apelują twórcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joanna Lichocka bohaterką spotu PO. "Polaku, przetrzyj oczy"
Joanna Lichocka bohaterką spotu PO. "Polaku, przetrzyj oczy" (Twitter, Fot: Platforma Obywatelska)
d1dadfj

Joanna Lichocka i jej wulgarny gest stały się paliwem dla opozycji przed zbliżającymi się wyborami prezydenckimi 2020. Platforma Obywatelska opublikowała spot, będący kompilacją mocnych wypowiedzi i niedopuszczalnych zachowań osób związanych z PiS.

"Przetrzyj oczy i zobacz, kto dziś rządzi Polską" - głosi wpis, do którego załączony jest spot. To nawiązanie do gestu Lichockiej, która przekonywała, że po głosowaniu nad przyznaniem 2 mld zł na media publiczne przecierała sobie oko środkowym palcem.

Joanna Lichocka bohaterką spotu PO. "Polaku, przetrzyj oczy"

"Jesteśmy ludzkimi panami", "jesteście kanaliami", "najgorszy sort Polaków" - takich słów używa Jarosław Kaczyński w spocie PO. Obrazkom z politykami PiS towarzyszy budująca napięcie muzyka. Andrzej Duda mówi "zostawcie nas wszystkich w spokoju", a Bernadetta Krynicka ucieka przed dziennikarzami, rzucając "nie będę z panią rozmawiać".

d1dadfj

Zobacz też: Nieparlamentarny gest Joanny Lichockiej. "Po co ona zrobiła, ta nasza?"

W materiale znalazło się też nagranie z uroczystości Dnia Weterana. We wrześniu 2018 roku pełnomocniczka wojewody dolnośląskiego Dominika Arendt-Wittchen spoliczkowała działaczkę KOD, skandującą "konstytucja". "Polaku, przetrzyj oczy" - apelują twórcy na koniec materiału.

Czytaj też: Joanna Lichocka jednak zostanie ukarana? Wicemarszałek Sejmu zapowiada wniosek w sprawie jej zachowania
Joanna Lichocka niemile widziana na konwencji Andrzeja Dudy? Posłanka wyjaśnia

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1dadfj

Podziel się opinią

Share

d1dadfj

d1dadfj
Więcej tematów