Qaqwqwrqw

Joachim Brudziński oskarża: skrajnie nieodpowiedzialne chuligaństwo

Joachim Brudziński w mocnych słowach ocenił Michała Kołodziejczaka - lidera AGROUnii. - W telewizji najpierw wygląda jak hipster z placu Zbawiciela, a na protest w Warszawie zakłada czapkę i stylizuje się na chłopka-roztropka - stwierdził szef MSWiA.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Joachim Brudziński: tylko skrajnie nieodpowiedzialny chuligan organizuje taki protest
Joachim Brudziński: tylko skrajnie nieodpowiedzialny chuligan organizuje taki protest (PAP, Fot: Wojciech Pacewicz)
Qaqwqwrqw

Joachim Brudziński nie zamierza przepraszać za swoje słowa o chuligaństwie organizatorów środowego protestu na pl. Zawiszy w Warszawie. - Jestem wnukiem sądeckich górali i chłopów. Całe moje wakacje to była praca na roli - moje mocne słowa nie były skierowane do rolników, tylko do tych, którzy łamią prawo - mówił Joachim Brudziński w radiowej Trójce.

- Ludzie jadą do pracy, z dziećmi do szkoły i nagle jest nielegalny protest na środku ronda. Tylko skrajnie nieodpowiedzialny chuligan organizuje takie wydarzenie. Jest chuliganem, a do sądu należy stwierdzenie, czy też przestępcą - stwierdził szef MSWiA.

Dopytywany, czy chodzi mu o lidera AGROunii potwierdził i zarzucił mu działanie w celach politycznych.

Qaqwqwrqw

Joachim Brudziński: liczę na sądy

- To, że ktoś na potrzeby występów w jednej czy drugiej stacji telewizyjnej ustylizuje się na hipstera z placu Zbawiciela, natomiast na potrzeby protestu w Warszawie założy czapkę à la Lepper i udaje chłopka-roztropka, nie zwalnia go z tego, że ma przestrzegać prawa. Nie mam nic przeciwko, żeby pan prezes Agrounii się promował, ale nie kosztem bezpieczeństwa innych - powiedział Brudziński.

Zaznaczył, że ma nadzieję, że po środowym proteście do sądu wpłyną wnioski ze strony służb przeciw organizatorom.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jest decyzja ws. immunitetu Stefana Niesiołowskiego. Prokuratura potwierdza

Qaqwqwrqw
Qaqwqwrqw