Trwa ładowanie...
d85cmjg

Jedno zdjęcie, które mówi wiele o nastrojach w PiS. Szybko zniknęło

Marszałek Sejmu Marek Kuchciński opublikował wspólne zdjęcie z Mateuszem Morawieckim, Andrzejem Dudą i Stanisławem Karczewskim. Szybko je usunął. Jeden z dziennikarzy znalazł odpowiedź dlaczego. Okazało się jednak, że nie miał racji. Tak czy inaczej, fotografia mówi więcej niż tysiąc słów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Takie zdjęcie pojawiło się na Twitterze marszałka Kuchcińskiego. Szybko je skasował
Takie zdjęcie pojawiło się na Twitterze marszałka Kuchcińskiego. Szybko je skasował (Twitter)
d85cmjg

"To jest to zdjęcie z TT marszałka Marka Kuchcińskiego po desygnowaniu Mateusza Morawieckiego na premiera RP, które kilka minut później zostało usunięte z konta MK. Znajdź osobę zadowoloną..." – napisał na Twitterze dziennikarz "Rzeczpospolitej" Jacek Nizinkiewicz.

Do pamiątkowej fotografii pozowali Kuchciński, Morawiecki oraz prezydent Andrzej Duda i marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Rzeczywiście, mieli dość nietęgie miny. Szkopuł w tym, że fotografia nie powstała w Sejmie, ale ww gabinecie marszałka i nie w piątek wieczorem, tylko w czwartek.

Marszałek nie wyjaśnił, czemu skasował zdjęcie. Pokazał za to to z sobą i nowym premierem w rolach głównych, tym razem w dobrych humorach. "Gratulacje dla nowego Prezesa Rady Ministrów. Liczę na udaną współpracę między rządem a Sejmem" – czytamy. Internauci mają za to ubaw. Pierwsza fotka "gratulacyjna" krąży po sieci. Tak jak zdjęcia smutnego prezydenta, przyjmującego dymisję Beaty Szydło, o czym pisaliśmy tu.

d85cmjg

Podziel się opinią

Share

d85cmjg

d85cmjg
Więcej tematów