Trwa ładowanie...
d4b8axt

Jeden z rządowych VIP-ów zasłabł na marszu? Tak twierdził rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej

Podczas marszu miało dojść do niespodziewanej sytuacji na czele pochodu. Uczestnicy musieli się zatrzymać, zaczęła się narada służb ratunkowych. - Z moich informacji 20-minutowe zatrzymanie Marszu wynikało z zasłabnięcia jednego z VIPów rządowych - poinformował rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej Tomasz Kalinowski.
Share
Marsz musiał na chwilę się zatrzymać
Marsz musiał na chwilę się zatrzymaćŹródło: PAP, Fot: Paweł Supernak
d4b8axt

Jako pierwszy informację o zatrzymaniu marszu udostępnił na Tiwtterze dziennikarz "Rzeczpospolitej" Michał Kolanko. - Czoło marszu rządowego na moście Poniatowskiego. Ogólnie marsz się zatrzymał, widać naradzających się przedstawicieli służb i ochrony - napisał Kolanko.

Na jego wpis zareagował rzecznik Młodzieży Wszechpolskiej. - Z moich informacji 20-minutowe zatrzymanie Marszu wynikało z zasłabnięcia jednego z VIPów rządowych - odpisał mu rzecznik MW Tomasz Kalinowski.

I faktycznie marsz zatrzymał się na moście Poniatowskiego, a po chwili pojawiła się karetka pogotowia na sygnale. Organizatorzy marszu nie poinformowali na razie o jaką osobę chodzi. Nie wiadomo więc, czy problemy ze zdrowiem wystąpiły u kogoś z polityków idących na przodzie marszu czy też u zwykłego uczestnika pochodu.

Pytany przez Wirtualną Polskę rzecznik KGP Mariusz Ciarka napisał: "O żadnym zasłabnięciu tzw. VIP-a nic mi nie wiadomo" - przekazał nam Ciarka.

W wydarzeniu, według danych MSWiA, uczestniczy 200 tysięcy osób.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4b8axt

Podziel się opinią

Share
d4b8axt
d4b8axt
Więcej tematów