Trwa ładowanie...
d3i0gkd

Jarosław Kaczyński czuje się lepiej. Znów pojawił się na Nowogrodzkiej

Prezes PiS Jarosław Kaczyński na początku grudnia przeszedł skomplikowaną operację. Dostał 6 tygodni zwolnienia lekarskiego. Najwyraźniej jednak bardzo tęskni za pracą, bo we wtorek po raz kolejny pojawił się w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. - Wygląda na to, że Jarosław Kaczyński dochodzi stopniowo do zdrowia, co bardzo mnie cieszy - mówi wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jarosław Kaczyński wraca do zdrowia. Jeszcze pod koniec grudnia każdy ruch sprawiał mu ból
Jarosław Kaczyński wraca do zdrowia. Jeszcze pod koniec grudnia każdy ruch sprawiał mu ból (East News, Fot: Andrzej Iwanczuk/REPORTER/East News)
d3i0gkd

Jarosław Kaczyński przeszedł 2 grudnia operację wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego. Operację kilkukrotne przekładał z powodu natłoku obowiązków. Wirtualna Polska jako pierwsza podała, że Jarosław Kaczyński trafił do szpitala.

9 grudnia prezes został wypisany ze szpitala. Dostał 6 tygodni zwolnienia. Mimo to, już 19 grudnia, gdy ważyły się losy tzw. ustawy dyscyplinującej sędziów, pojawił się w Sejmie. Dotarł tam o kulach, na jego twarzy można było dostrzec wyraźny grymas bólu.

We wtorek reporterzy "Super Expressu" dostrzegli prezesa PiS w siedzibie PiS. Pojawił się tam około południa. Jak wynika z informacji "SE" nie była to jego pierwsza wizyta na Nowogrodzkiej po operacji. Kaczyński przyjechał tam już w ubiegłym tygodniu. Wówczas spotkał się w siedzibie partii m.in. z prezesem LOT Rafałem Milczarskim.

d3i0gkd

Zobacz także: Jarosław Kaczyński ma kłopoty z chodzeniem. Sam mówi o swoim stanie zdrowia

Co robił prezes PiS we wtorek? Z relacji jego współpracowników wynika, że pracował, podpisywał dokumenty. - Cieszymy się, że prezes wraca powoli do pracy i jest w dobrej formie - opowiada "SE" ważny polityk PiS.

Jarosław Kaczyński niezastąpiony? "Gdyby go zabrakło, to wszystko zacznie się sypać"

Po południu Jarosław Kaczyński spotkał się z liderem koalicyjnego ugrupowania - Jarosławem Gowinem.

- Panu prezesowi bardzo zależy na tym, żebyśmy wprowadzali zmiany dobre dla Polski i dlatego pojawia się w pracy. Pan prezes nie jest obłożnie chory, nie może być na ciągłych posiedzeniach, czy komisjach, ale do siedziby PiS może na chwilę przyjechać - powiedział "Super Expressowi" wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski.

Źródło: "Super Express"

d3i0gkd

Podziel się opinią

Share
d3i0gkd
d3i0gkd
Więcej tematów