Trwa ładowanie...

Jarosław Gowin: Ewa Kopacz jest w przededniu wywieszenia białej flagi

- Wydaje mi się, że piastujący najwyższe stanowiska w instytucjach unijnych kompletnie oderwali się od rzeczywistości i realiów życia normalnych Europejczyków. Zapłacimy wszyscy za to bardzo wysoką cenę, także w Polsce, bo widać wyraźnie, że Ewa Kopacz i rząd są w przededniu wywieszenia białej flagi - mówi Jarosław Gowin w programie "Z każdej strony". - Wydaje się, że wpływ Donalda Tuska na Ewę Kopacz jest w tej sprawie coraz większy i popycha ją do działań sprzecznych z polską racją stanu - twierdzi prezes Polski Razem.

d2umkl9

Propozycję Jeana-Claude'a Junckera dotyczącą przyjęcia uchodźców uważa za "przejaw idiotycznej krótkowzroczności i niebywałej arogancji". - Komisja Europejska proponuje leczenie objawów choroby, nie zająkując się w ogóle o jej źródłach, czyli o kryzysie na Bliskim Wschodzie, o fundamentalizmie islamskim, Państwie Islamskim - twierdzi Gowin. - Postępując w sposób, jaki proponuje Juncker, doprowadzimy do tego, że te setki tysięcy uchodźców i imigrantów zamienią się w miliony - mówi polityk.

Twierdzi również, że przyjęcie uchodźców zwiększy zagrożenie terroryzmem w Polsce. - Jest faktem powszechnie znanym, że Państwo Islamskie szkoli swoich żołnierzy w bezwzględności w ten sposób, że żołnierze mają wysadzać niemowlęta w powietrze. Polski polityk jest od tego, żeby zapobiegać sytuacji, w której jakiekolwiek polskie niemowlę będzie kiedyś wysadzone w powietrze przez islamskich terrorystów - deklaruje Jarosław Gowin.

d2umkl9
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2umkl9
Więcej tematów