Trwa ładowanie...
d1huero

Jakubiak pójdzie do wyborów z Korwin-Mikkem? "Bardzo prawdopodobne"

Marek Jakubiak rozważa start w kolejnych wyborach parlamentarnych z ramienia partii Wolność Janusza Korwin-Mikkego. Wśród najważniejszych zalet potencjalnego współpracownika wymienił stałość poglądów i niespotykany intelekt.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marek Jakubiak, Stanisław Michalkiewicz i Janusz Korwin-Mikke
Marek Jakubiak, Stanisław Michalkiewicz i Janusz Korwin-Mikke (twitter.com)
d1huero

- My się znamy jeszcze z lat 90., to były bardzo ciekawe czasy. Korwin-Mikke miał takie same poglądy 25 lat temu co teraz. Być może są one kontrowersyjne, a sam Korwin-Mikke "kolorowy", ale ma sporo racji. Jest niesamowicie błyskotliwym człowiekiem i często inni nie rozumieją, co ma na myśli - powiedział Jakubiak na antenie TVP. Dodał, że swój start z listy Wolności uznaje za "bardzo prawdopodobny".

Marek Jakubiak wspomniał również, że w 2015 roku mógł startować do Sejmu z ramienia niemal każdej partii, gdyż otrzymał wiele propozycji. Obecnie również nie może narzekać na brak ofert. Oprócz licznych zaproszeń ze strony Janusza Korwin-Mikkego, Jakubiak otrzymał również wiele sygnałów od liderów Ruchu Narodowego, który wspólnie z Wolnością stworzy antyunijną listę na eurowybory.

Były poseł Kukiz'15 twierdzi, że Unia Europejska wymaga gruntownych reform. Jego zdaniem wspólnota nie radzi sobie z napływem imigrantów, który powoduje liczne napięcia zwłaszcza w krajach Europy Zachodniej. - Frans Timmermans nie chce zauważyć tego, co się dzieje we Francji. (...) Wiosna ludów się zbliża, to już się dzieje we Francji, poczekajmy na Niemcy - ocenił.

d1huero

Źródło: TVP 1

Zobacz także: "Kto wygra wybory? Jako to kto, nasz koalicjant"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1huero

Podziel się opinią

Share

d1huero

d1huero
Więcej tematów