Trwa ładowanie...

Jakóbiakowi się udało. Mówią o nim na Zachodzie

Akcja z fałszywym występem u Ellen Degeneres wywołała w Polsce lawinę krytyki. Okazuje się, że wideo Łukasza Jakóbiaka trafiło także na Zachód. Popularny amerykański youtuber H3H3 wyśmiał polskiego coacha i prezentera.

Share
Jakóbiakowi się udało. Mówią o nim na Zachodzie
Źródło: youtube.com
d43bvig

Popularny polski prezenter, twórca internetowego show "20m2 Łukasza" stworzył fałszywy odcinek programu "Ellen Degeneres Show", w którym został gościem amerykańskiej aktorki. Na wideo widać histeryczną reakcję Jakóbiaka na rzekome zaproszenie od Ellen. Całą sprawę wyśmiał amerykański youtuber H3H3.

"Dzwońcie po psychiatrę", "Ellen będzie k*sko przerażona" i "zabarykaduje się", kiedy to zobaczy. Takie komentarze można zobaczyć w wideo H3H3. "To jakaś odrażająca incepcja" - youtuber nie przebiera w słowach. Szczególną uwagę poświęcił momentowi, w którym Jakóbiak pokazuje fałszywej Ellen zdjęcie, na którym widać go robiącego selfie z prezenterką śpiącą w swoim łóżku. "Z chęcią poczekam aż włamiesz się do mnie, zgwałcisz mnie i zamordujesz" - komentuje H3H3 wypowiadając się imieniu Ellen.

"Powinieneś wylądować u doktora Phila" (telewizyjny psycholog, popularny w Stanach) - to kolejny komentarz H3H3. "Jesteś prześladowcą, to jest niepokojące", "to nowy poziom szaleństwa, czlowieku!" - wideo to nieustający żart z filmu Jakóbiaka. Trzeba przyznać, że jedno się Jakóbiakowi udało. Amerykanie już o nim usłyszeli.

d43bvig

Podziel się opinią

Share
d43bvig
d43bvig
Więcej tematów