Trwa ładowanie...

Jak dojechać i jak wrócić z miejskiego Sylwestra? [INFORMATOR]

Na ulicach w okolicy Narodowego trzeba się niestety liczyć z utrudnieniami w ruchu drogowym.

Jak dojechać i jak wrócić z miejskiego Sylwestra? [INFORMATOR]
d3p3r4t
d3p3r4t

Na Sylwester Warszawa na błoniach Narodowego najlepiej dojechać komunikacją miejską. W godzinach 20.00 – 24.00 zostanie uruchomiona dodatkowa linia tramwajowa 77, która będzie kursowała co ok. 10 min. na trasie: pl. G. Narutowicza – al. Zieleniecka. W tych samych godzinach częściej będą kursowały autobusy linii 509 na trasie: Nowodwory – Gocław.

Na ulicach w okolicy Narodowego trzeba się niestety liczyć z utrudnieniami w ruchu drogowym. Błonia wokół stadionu oraz ulice Sokola (tzw. stara) i R. Siwca będą zamknięte dla samochodów juz od czwartku, 31 grudnia od godz. 6.00 rano. Od godz. 20.00 zamknięta zostanie ul. J. Zamoyskiego od Sokolej do Targowej. Natomiast o godz. 23.00 wyłączona z ruchu zostanie al. Zieleniecka. Wszystkie te ulice zostaną otwarte w Nowy Rok o godz. 6.00.

Pociągi metra i tramwaje linii: 2, 3, 26 i 35 będą kursowały przez całą noc. Częściej będą kursowały autobusy wybranych linii nocnych. Na ulice wyjadą również linie nocne N50, N52, N56 i N58. Przez całą noc będą kursowały autobusy linii 507. Zostaną uruchomione dodatkowe linie autobusowe 903 (Al. Zieleniecka – Bródno-Podgrodzie) i 904 (Berezyńska – Wiatraczna). Będą również dodatkowe kursy linii 509 (na trasach al. Zieleniecka – Gocław i al. Zieleniecka – Nowodwory).

Kto zgara

Na gigantycznej scenie o powierzchni 540 metrów kwadratowych, w godzinach 20.00-1.30 rozegra się spektakularne muzyczne show w udziałem mocnego składu polskich artystów oraz światowych gwiazd.

Przed północą wystąpią: brytyjski zespół THE KOOKS, LEMON, który w ciągu zaledwie dwóch lat działalności stworzył pięć wielkich przebojów, zdobył platynową płytę, GRUBSON - jedna z najważniejszych gwiazd polskiego hip-hopu oraz PERFECT, zespół którego przeboje od 35 lat osiągają szczyty list przebojów, łącząc pokolenia.

d3p3r4t

Tuż po północy, po niezwykłym, dwunastominutowym pokazie świetlno-pirotechniczym sceną zawładnie król elektronicznych brzmień – DJ PAUL VAN DYK.

Zobaczcie prezentację artystów:

d3p3r4t
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3p3r4t
Więcej tematów