Trwa ładowanie...
d1y1sck
TVP

Jacek Kurski: przesłanie "Róbta, co chceta" to wezwanie do dobrego i do złego

- Mam prawo wymagać, by nie lansował poglądów szkodliwych dla młodzieży - mówił o Jerzym Owsiaku w programie "Dziś wieczorem" w TVP Info Jacek Kurski z Solidarnej Polski. - Jacku, to, co robisz, też jest atakiem tylko w białych rękawiczkach - odpowiedział Kurskiemu Andrzej Rozenek z Twojego Ruchu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Jerzy Owsiak
Jerzy Owsiak (PAP, Fot: Tomasz Gzell)
d1y1sck

- Jerzy Owsiak jest dla wielu młodych ludzi autorytetem. Forma, w której to robi, jest dopuszczalna, znalazł taką formę, która budzi ludzkie sumienia. Próbujecie zniszczyć to, co się najpiękniejszego w Polsce udało - stwierdził Rozenek.

Rozenek mówił, że WOŚP w przeciwieństwie do Caritasu, który wspiera Jacek Kurski, jest transparentną fundacją. - Jacku, to, co robisz, też jest atakiem, tylko w białych rękawiczkach. Dzielcie się z księżmi świeczkami Caritasu, a my będziemy sobie wołać: "Róbta, co chceta", bo to hasło wolności - mówił.

- Przesłanie "Róbta, co chceta" to wezwanie do dobrego i do złego. Człowiek, który ma takie gigantyczne wsparcie, nie powinien używać agresywnego języka. Mamy prawo wymagać, by ktoś taki nie dzielił, nie angażował się politycznie, nie lansował poglądów, które są szkodliwe dla młodzieży - stwierdził Kurski. - Ten bydlak z Kamienia Pomorskiego zrobił to, co chciał - dodał.

Źródło: TVP Info

d1y1sck

Podziel się opinią

Share
d1y1sck
d1y1sck
Więcej tematów