Trwa ładowanie...
d4k1ph9
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
film

J.K. Rowling na premierze najnowszego "Pottera"

Autorka sagi o Harrym Potterze J.K.
Rowling dołączyła wieczorem do gwiazd uczestniczących w
londyńskiej premierze najnowszego filmu o przygodach młodego
czarodzieja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
J.K. Rowling na premierze najnowszego "Pottera"
(AFP)
d4k1ph9

Galeria

[

]( http://wiadomosci.wp.pl/harry-potter-w-londynie-6038700376220801g )
Harry Potter w Londynie

Pomimo padającego w Londynie ulewnego deszczu, "Harry Potter i Zakon Feniksa" przyciągnął na Leicester Square tłumy młodych fanów. Wielu z nich przed kinem wyczekiwało nawet całą dobę.

d4k1ph9

Odtwórca głównej roli Daniel Radcliffe nie ukrywał radości z powodu licznej obecności fanek. Nie mogę narzekać - powiedział. - To naprawdę piękne!.

Dziewczęta skandowały "Harry, Harry, Harry!", gdy młode gwiazdy - oprócz Radcliffe'a grająca Hermionę Granger Emma Watson i wcielający się w Rona Weasleya Rupert Grint - wchodziły do kina Odeon.

Rowling - podobnie jak wcześniej krytycy - zauważyła, że "Harry Potter i Zakon Feniksa" to najmroczniejsza ze wszystkich części sagi.

Piąty film o przygodach czarodzieja z Hogwartu będzie miał premierę w Polsce pod koniec lipca.

d4k1ph9

Podziel się opinią

Share

d4k1ph9

d4k1ph9
Więcej tematów