Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 17.08.2018

Horoskop dzienny – 17.08.2018 (piątek). Zobacz, co przewidują na dzisiaj gwiazdy

Share
Horoskop na dziś - 17.08.2018
Źródło: iStock.com
d2vcsrv
Horoskop na dziś - 17.08.2018

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Przed tobą okazja do wielu spotkań towarzyskich, zarówno w gronie rodziny, jak i przyjaciół. Staraj się poświęcić bliskim możliwie najwięcej czasu. W chwili, w której się znajdujesz pielęgnowanie relacji jest bardzo ważne. Razem wpadniecie na pomysł, który pomoże Wam uporać się z ważnym problemem.

d2vcsrv

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Przed Tobą okazja na spełnienie marzenia, o którym myślałeś od dłuższego czasu. Pamięta jednak, by się postąpić pochopnie. Najmniejszy błąd może sprawić, że nie zrealizujesz w pełni swojego postanowienia. Przyjmij technikę małych kroków. Osiągniesz sukces, jeżeli uzbroisz się w cierpliwość.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Pewna osoba w bardzo łatwy sposób wyprowadza Cię z równowagi. Robi to nieumyślnie, ale gdy przebywacie w jednym pomieszczeniu masz problem, żeby nad sobą zapanować. Jeżeli podniesiesz głos lub zachować się impulsywnie, stracisz w oczach innych. Bądź bardziej miły i życzliwy dla ludzi, a los Ci się odpłaci.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) To Twój szczęśliwy dzień! Dziś najgorsze obowiązki będą szły Ci z łatwością. Los również podsunie Ci atrakcyjne oferty, a większe zakupy będą trafnym wyborem. Nie polegaj na radach innych. Dzisiaj to właśnie Twoja intuicja jest niezawodna.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Jesteś przemęczony i koniecznie musisz się zregenerować. Wiele osób łaknie z tobą kontaktu, ale nie daj się namówić na dalsze wyjazdy. W innym razie wysiłek odbije się na Twoim zdrowiu. Do południa czeka Cię dużo pracy, a odpocząć będziesz mógł dopiero wieczorem. Zacznij się wysypiać i wreszcie zrób profilaktyczne badania.

d2vcsrv

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Przez wydarzenia ostatnich dni masz naprawdę zły nastrój. Spróbuj nie wyładowywać negatywnych emocji na osobach trzecich, bo stracisz ich sympatię. Masz przed sobą trudniejszy okres, ale przez swój upór dasz radę poradzić sobie nowymi obowiązkami. Swoim silnym charakterem zaimponujesz przełożonemu.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Nie wierz w plotki, które usłyszysz na temat bliskiej osoby. Ktoś chce ją skrzywdzić. Przez plotkarza przemawia zazdrość. Trudna sytuacja między znajomymi może doprowadzić do kłótni, ale trzymaj się tych, których znasz najlepiej. W końcu prawda wyjdzie na jaw, a Twoje wsparcie zostanie docenione.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Wkraczasz w nowy, ekscytujący okres. Zmiany w życiu warto podkreślić również zmianami w wyglądzie. Los sprzyja wszelkiego rodzaju zabiegom urodowym. Wizyta u fryzjera i kosmetyczki pozwoli Ci się zrelaksować i doda energii. Nastąpi też przełom w życiu zawodowym. Bądź gotowy na nowe wyzwania.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Zawiodłeś się na bliskiej o sobie i ciężko Ci się z tym pogodzić. Takie emocje są uzasadnione. Nie bój się mówić na głos, że zostałeś skrzywdzony. Szansą na naprawienie relacji będzie rozmowa w cztery oczy. Na szczęście dzień upłynie Ci na tyle spokojnie, że znajdziesz czas na relaks i długie przemyślenia. Nie działaj pochopnie, ale dokładnie przemysł całą sytuację.

d2vcsrv

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Tęsknisz za osobami, do których boisz się odezwać. To błąd. Przez takie postępowanie tkwisz w miejscu rozbudzając w sobie uczucie osamotnienia. Nie odtrącaj nowych znajomych tylko dlatego, że mają inne podejście. Sam podjąłeś przemyślaną decyzję o zmianie środowiska. Daj szansę nowemu otoczeniu i otwórz się na ludzi.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Dzisiaj możesz poczuć spadek energii i pogorszenie samopoczucia. To kolejny niespokojny dzień. Na zły nastrój pomoże Ci bliskość drugiej osoby. Nie jest to dobry czas na udział w dużych przyjęciach. Ukojenie przyniesie chwila relaksu w domowym zaciszu. Wbrew temu, co Ci się wydaje, Twoje wysiłki nie idą na marne. Musisz tylko trochę poczekać.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Choć pierwsza część dnia będzie nerwowa i niespokojna, po południu wszystko ulegnie zmianie. Usłyszysz dobrą wiadomość, która od razu poprawi Ci nastrój. Dziś nie zamykaj się w czterech ścianach, ale najlepiej wyjdź do ludzi. Wieczór sprzyja okazjom do miłosnych uniesień. Ktoś, komu wpadłeś w oko odważy się zrobić pierwszy krok.

d2vcsrv

Podziel się opinią

Share
d2vcsrv
d2vcsrv
Więcej tematów