Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 08.08.2018

Horoskop dzienny – 08.08.2018 (środa). Zobacz, jaki los przygotowały dla Ciebie gwiazdy

Horoskop na dziś - 08.08.2018Źródło: iStock.com
dv71xdk
Horoskop na dziś - 08.08.2018

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Dziś wszystkie barany są bardziej drażliwe i konfliktowe. Jeżeli to możliwe, zrezygnuj z wszelkich prac zespołowych. Twój nastrój nie będzie wpływał korzystnie na otoczenie. Skup się na swoich obowiązkach i spróbuj trzymać nerwy na wodzy.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Samotność daje Ci się we znaki, ale to nie powód żeby stać się desperackim. Wyczuwasz silną presję społeczną, ale nie powinieneś jej ulegać! Miłość przyjdzie z czasem, póki co spróbuj uzbroić się w cierpliwość. Zamiast rozpamiętywać wszystko samemu, spotkaj się z przyjaciółmi. Ich towarzystwo dobrze Ci zrobi.

dv71xdk

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Masz postanowienie, którego powinieneś się trzymać. Nie pozwól, żeby inne sprawy odwracały Twoją uwagę od tego, co naprawdę ważne. W Twoim otoczeniu jest żywiołowa osoba, która bardzo Cię rozprasza. Nie ma niczego złego w tym, że darzysz ją sympatią. Bądź jednak asertywny i skup się na realizacji celów, jakie przed sobą postawiłeś.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Przestań ciągle narzekać, bo zrazisz do siebie ludzi. Trudniejszy okres w pracy czy problemu w domu nie są odpowiednim powodem do żalenia się wszystkim wokół. Bądź milszy i bardziej uczynny dla ludzi, a szczęście w końcu się do Ciebie uśmiechnie.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Dobrze, że chcesz pomagać innym, ale nie możesz brać na swoje barki wszystkich problemów tego świata. Ten ciężar niedługo zacznie Cię przytłaczać, stracisz zapał i chęć działania. Zamiast robić pracę za kogoś, daj tej osobie subtelne wskazówki oraz dobre rady. Pamiętaj, że odpowiadasz tylko za siebie.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Dziś wszystkie skorpiony będą podejrzliwie i nieufne. Dobrze, że nie jesteś naiwny, ale nie popadaj ze skrajności w skrajność. Panuj nad emocjami i nie bierz wszystkiego do siebie. Jeżeli w porywie złości powiesz o kilka słów za dużo, możesz stracić wartościową osobę.

dv71xdk

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03)

Ten dzień stoi pod znakiem wyzwań. Będziesz musiał sprawdzić się w wykonywaniu czynności, których wcześniej nie robiłeś. Zastępowanie innej osoby będzie lekcją pokory i obowiązkowości. Dzięki temu docenisz pracę innych, ale również rozwiniesz własne umiejętności. Uważaj, odezwie się do Ciebie ktoś, kto niegdyś żywił do Twojej osoby głębsze uczucia.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Ten dzień będzie zaskakujący i pełen niespodzianek. Nawiążesz znajomość z osobą o niebanalnej osobowości. W pracy udzieli Ci pomocy ktoś młodszy, o mniejszym doświadczeniu, ale szerszej wiedzy w konkretnym zakresie. Wieczorem wszystko będzie odciągać się od relaksu przy filmie, ale nie ignoruj otrzymanych wiadomości. Dokładnie analizuj to, co mówią inni. Niuanse okażą się naprawdę ważne.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Dziś wszystkie lwy rozpiera większa energia niż zwykle. Szybko uporasz się z najważniejszymi obowiązkami. Wolny czas najlepiej spożytkować na aktywność fizyczną. To dobry moment by popracować nad swoją kondycją. Najlepszych kompanów znajdziesz w: raku, rybach i pannie. Warto również przeanalizować swój jadłospis. Nieregularne posiłki mogą źle wpłynąć na Twoje zdrowie.

dv71xdk

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Najwyższy czas żeby przypomnieć sobie o zaległych obowiązkach, niespłaconych długach i niedotrzymanych obietnicach. Jeżeli nie podejmiesz stosownych kroków, ktoś upomni się o swoje, a co za tym idzie straci do Ciebie zaufanie. Nie myśl o angażowaniu się w nowe rzeczy, dopóki nie wyklarujesz wszystkich dawnych spraw. O pomoc i dobrą radę warto poprosić kogoś spod znaku byka i ryb.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) To Twój szczęśliwy dzień. Znajdziesz rozwiązanie problemu, z którym inni nie potrafili sobie poradzić. Taki obrót sprawy sprawi, że zaimponujesz osobom, które są bardziej doświadczone lub zajmują wyższe stanowisko. Nadejdzie czas, kiedy również poprosisz ich o przysługę. Wieczorem nareszcie znajdziesz trochę czasu dla siebie. Wykorzystaj go na relaks,

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Wkraczasz w nowe towarzystwo, w którym czujesz się jak ryba w wodzie. Nowe twarze i barwne osobowości niosą ze sobą sporą płaszczyznę do plotek. Nie ulegaj im. Nie mów nic za plecami swoich kolegów, bo prawda wyjdzie na jaw i obrócą się przeciwko Tobie. Po południu czeka Cię więcej pracy niż zwykle. Jeżeli się skoncentrujesz, zdążysz uwinąć się z nimi szybko i mieć wolny wieczór.

dv71xdk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dv71xdk
Więcej tematów