Trwa ładowanie...

Horoskop na dziś - 03.09.2018

Horoskop dzienny – 03.09.2018 (poniedziałek). Sprawdź, jaki los przewidziały dla Ciebie gwiazdy

Share
Horoskop na dziś - 03.09.2018
Źródło: iStock.com
dowb0hy

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Tego dnia jesteś bardziej drażliwy, a najmniejsza drobnostka jestem w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. Postaraj się trzymać nerwy na wodzy. To trudne zadanie, ale jeżeli dasz radę zyskasz uznanie w oczach innych. Uważaj! Twoje zdenerwowanie jest bardzo odczuwalne dla bliskich. Pod wpływem emocji możesz nieumyślnie kogoś zranić.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Sprawy, które zaniedbałeś dadzą Ci się we znaki. Dostaniesz lekcję, która nauczy Cię lepiej wyznaczać priorytety. Przed Tobą dużo pracy, ale sprostasz jej pod warunkiem, że będziesz zdeterminowany. Uważaj na osoby spod znaku barana oraz raka. Wciąż żywią urazę za dawne kłótnie.

dowb0hy

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Musisz być bardziej asertywny. Zbyt często godzisz się na coś, czego w rzeczywistości nie chcesz. Jeżeli nie zmienisz podejścia ludzie niedługo zaczną Cię wykorzystywać. Nie wykonuj pracy za innych, jeśli czujesz, że tego nie docenią. Niedługo los zweryfikuje kto z Twoich znajomych naprawdę zasługuje na miano przyjaciela.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Choć usilnie odpychasz tą myśli, w Twoim otoczeniu znajduje się ktoś, do czego czujesz coś więcej. Zastanów się, co konkretnie blokuje Cię przed zrobieniem pierwszego kroku. Jeżeli nawet nie spróbowałeś, może nie warto spisywać tej relacji na straty? Dobrej rady udzieli Ci ktoś spod znaku panny lub raka. Mają większe doświadczenie w sprawach sercowych.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Dzisiaj Twoja cierpliwość zostanie wystawiona na próbę. Osoba, której zachowanie zwykle Cię drażni, będzie miała gorszy dzień. Napięta sytuacja może przełożyć się na wykonywane przez Was wspólnie obowiązki. Postaraj się załagodzić atmosferę. To najlepsze rozwiązanie, jeżeli nie chcesz by konflikty wzięły udział nad pracą.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Ostatnio izolowałeś się bardziej od ludzi, preferują samotne oglądanie seriali lub czytanie książek. Ten okres trwał jednak na tyle długo, że samotność wreszcie zacznie Ci doskwierać. Niedługo odezwie się do Ciebie dawny znajomy. Nie zepsuj szansy na poprawienie Waszych relacji. Jeżeli się postarasz, zyskasz przyjaciela.

dowb0hy

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Jesteś niezdecydowany i angażujesz się w zbyt wiele spraw na raz. Nim rzucisz się w wir pracy, spróbuj ustalić dokładny plan działania. W przeciwnej sytuacji sam zaczniesz się we wszystkim gubić. Dobra wiadomość jest jednak taka, że los sprzyja Twojej kreatywności. Będziesz tryskać energią, a do głowy wpadną Ci same doskonałe pomysły. Umiejętnie wykorzystaj okres natchnienia.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Powstrzymaj się od wszystkich, zbędnych wydatków. Ostatnio żyłeś rozrzutnie, przez co mocno naruszyłeś swój budżet. Zrezygnuj z dużych zakupów i wyjść do miasta. Zamiast tego skup się na rozwoju swojej kariery zawodowej. W pracy nie idzie Ci źle, jednak cały czas trzymasz się wyraźnie w cieniu. Stać Cię na więcej.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Jesteś duszą towarzystwa i prawdziwym wulkanem energii. Swoim nastawieniem przyciągasz wszystkich jak magnes. To idealny moment na nawiązanie nowych znajomości. Nie siedź w domu, ale chętnie wychodź do ludzi. Osoby, które poznasz pomogą Ci uporać się w pewnym, trwającym od dłuższego czasu problemem.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Pierwsza część dnia będzie zdawała się dłużyć w nieskończoność. Przed Tobą więcej obowiązków niż zwykle i problemy w pracy, zdecydowanie większe niż zwykle. Pamiętaj, że obecny stan rzeczy nie jest Twoją winą. Nie bój się prosić innych o pomoc. Wsparcie naprawdę Ci się przyda! Na odpoczynek znajdziesz czas dopiero wieczorem. Nie decyduj się jednak na wyjście do miasta, ale poświęć ten moment na relaks w domowym zaciszu.

dowb0hy

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Los sprzyja wszelkim inwestycjom i większym wydatkom. W głowie roi Ci się od świetnych pomysłów. Intuicja podpowiada Ci, jakie decyzje będą słuszne, a sprzęty użyteczne. To również czas na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w pracy. Twoja kreatywności i niekonwencjonalne podejście zaimponuje innym.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Jesteś przemęczony. Intensywny weekend sprawił, że zacząłeś tydzień w nienajlepszym nastroju. To nie jest dobry czas na podejmowanie istotnych decyzji. Zamiast chwytać się nowy wyzwań, lepiej skup na obecnych. Wykonuj swoją pracę rzetelnie i sprawdzaj dwa razy podpisany dokument. Poczujesz się lepiej, gdy zadbasz o zdrowszą dietę i wreszcie zaczniesz się wysypiać.

dowb0hy

Podziel się opinią

Share
dowb0hy
dowb0hy
Więcej tematów