Trwa ładowanie...
d61fwb4

Horoskop dzienny na wtorek 12 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na wtorek 12 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Chcesz wiedzieć, co cię czeka w najbliższej przyszłości? Sprawdź, jaki los przewidziały dla ciebie gwiazdy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Horoskop dzienny na wtorek 12 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na wtorek 12 marca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co cię czeka w najbliższej przyszłości (iStock.com)
d61fwb4

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Nie zapominaj o osobach, które w trudnych chwilach podały ci pomocną dłoń. Według horoskopu przechodzą teraz trudny okres i liczą na wsparcie z twojej strony. To idealna okazja, żeby się odwdzięczyć. Chociaż ostatnio masz na głowie dużo obowiązków, powinieneś wygospodarować trochę wolnego czasu i poświęcić go osobom, które są dla ciebie ważne. Przyjaciele docenią ten gest.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Horoskop odradza impulsywne działania. Konsekwencje decyzji podjętych pod wpływem chwili mogą być poważniejsze, niż ci się wydaje. Wykorzystuj wszystkie okazje do rozwoju umiejętności zawodowych. Poszerzanie kompetencji przybliży cię do sukcesu. Nim zaczniesz działać w pewnej, ważnej sprawie, skonsultuj swój plan z osobą starszą i bardziej doświadczoną. Jej rady bardzo ci pomogą.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Nie odkładaj ważnych spraw na później, bo już niedługo skumulują się i bardzo cię przytłoczą. Horoskop ostrzega przed fałszywymi osobami, które liczą na twoje najmniejsze potknięcie. Nie daj im powodu do satysfakcji. Czerp inspiracje z otoczenia. Znajomy odniósł ostatni pewien sukces, do którego doszedł tylko i wyłącznie ciężką pracę. Masz odpowiednie kompetencje, by osiągnąć własny cel. Musisz tylko możliwie szybko zmobilizować się do pracy.

d61fwb4

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Horoskop mówi, że ciężki okres wreszcie minie i będziesz mógł pozwolić sobie na zasłużony odpoczynek. To dobry moment na spotkania towarzyskie. Nadarzy się okazja do nawiązania nowych znajomości. Nie odmawiaj, gdy ktoś zaproponuje ci spotkanie, gdyż jego rezultat będzie miał pozytywny skutek. Jeżeli myślisz o rozwoju swojego hobby, miej na uwadze, że to również właściwa pora. Okaże się, że ktoś z nowych znajomych dzieli podobną pasję.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Osoba, z którą zazwyczaj doskonale się dogadujesz, zacznie działać ci na nerwy. Horoskop radzi jednak zapanować nad niekontrolowanym wybuchem złości. Między wami doszło wcześniej do kilku napięć, które nie zostały wyjaśnione. Udawanie, że problemy nie istnieją, nie sprawi jednak, że naprawdę znikną. Zamiast prowokować kłótnie, zdobądź się na długą, szczerą rozmowę. Znajomy zwróci ci uwagę na kilka istotnych szczegółów, o których nie miałeś pojęcia.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Zgodnie z horoskopem, na horyzoncie pojawi się pewna wyjątkowa okazja. Jeżeli umiejętnie ją wykorzystasz, skrócisz sobie drogę do upragnionego celu. Nie działaj jednak w pojedynkę. Masz więcej, niż jednego rywala, a samodzielne działania na niewiele się zdadzą. Porozmawiaj z osobą, która ma podobny tok myślenia i razem ustalcie plan działania. Szczególnie dobrze będziesz dogadywać się z baranami oraz wodnikami.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Dziś wszystkie lwy są wyjątkowo roztargnione i bardzo ciężko ci się zmobilizować do pracy. To nie jest dobry moment na wykonywanie ważnych zadań, dlatego najlepiej będzie, jeżeli powstrzymasz się od mniej istotnych obowiązków. W najbliższym czasie warto pomyśleć o chwili przerwy. Na dobre wyjdzie ci urlop i jeżeli masz możliwość go wziąć, nawet się nie zastanawiaj. Horoskop przypomina, że praca zmęczonego umysłu jest mniej produktywna, dlatego odpoczynek pozytywnie odbije się również na rozwoju spraw zawodowych.

d61fwb4

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Z natury pracowite i dokładne panny często przejawiają skłonność do wykonywania pracy za innych. Horoskop radzi jednak zwrócić uwagę na fakt, że twoje starania są często niedoceniane przez osoby trzecie. Nie próbuj pomagać na siłę osobom, które nie są tego warte. Zamiast pracy grupowej, lepiej skupić się na indywidualnych celach. Nie pozwól, by czyjeś lenistwo przysparzało ci dodatkowych obowiązków.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Horoskop mówi, że to nie jest dobry moment na większe wydatki oraz duże inwestycje. Ostatnio żyłeś ponad stan, co mocno nadszarpnęło twój budżet. Wprowadź w życie konkretny plan i wreszcie zacznij oszczędzać. Jeżeli teraz zaciśniesz pasa, unikniesz poważnych problemów. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawach finansowych, pamiętaj o bliskiej osobie, która ostatnio osiągnęła pewien sukces. Z chęcią udzieli ci kilku trafnych rad.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Według horoskopu to nie jest najlepszy moment na rozwój spraw sercowych. Twoje myśli wciąż krążą wokół pewnej osoby, jednak nadal nie jesteś gotowy na podejmowanie wiążących decyzji. Daj sobie czas. Wolne chwile spędzaj w gronie bliskich osób i nie odmawiaj spotkań towarzyskich. Dystansu do pewnych kwestii pomogą nabrać dalsze wyjazdy. Nie podróżuj jednak sam. W twoim otoczeniu jest dużo wartościowych ludzi, którzy chętnie dotrzymają ci towarzystwa.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Nie składaj nikomu obietnic, dopóki nie będziesz pewien, że zdołasz dotrzymać danego słowa. O przysługę poprosi cię pewna siebie osoba, której ciężko przychodzi przyznanie się do błędów. Mimo wszystko powinieneś być z nią szczery i nie bagatelizować spraw, które z czasem mogą uniknąć do poważnych problemów. Zamiast mówić ludziom to, co chcą usłyszeć, zdecydowanie lepiej będzie pomóc im znaleźć wyjście z kłopotliwych sytuacji.

d61fwb4

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Horoskop uprzedza, że dzień zacznie się stresująco. Usłyszysz zaskakującą wiadomość, która zmusi cię do szybkiego podjęcia decyzji. Na szczęście wybór, którego dokonasz, będzie tym właściwym. Napięta atmosfera rozluźni się w godzinach popołudniowych. Twoja ciężka praca wreszcie przyniesie zadowalający rezultat i przypadnie do gustu osobie, na której opinii wyjątkowo ci zależy. Wykorzystaj sprzyjające okoliczności, by wykazać się w sprawach zawodowych. Pomysłowych czeka nagroda.

d61fwb4

Podziel się opinią

Share
d61fwb4
d61fwb4
Więcej tematów