Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na środę 11 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na środę 11 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości.

Share
Horoskop dzienny na środę 11 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Źródło: iStock.com
d30k108

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Zdaniem horoskopu dziennego znów zaczniesz sobie wynajdować wszelkie możliwe przeszkody, wymówki i preteksty, by nie uczestniczyć w pełni w życiu rodzinnym, aby nie pomagać bliskim, tym brakiem zaangażowania narazisz im się bardzo. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Horoskop dzienny przewiduje, że dziś wyjdzie z Ciebie Twoja druga twarz, na szczęście ta dobroduszna, przyjazna, miła, ciepła, życzliwa i serdeczna, bo chyba zdajesz sobie świetnie sprawę, że posiadasz coś takiego jak dwoistość natury. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d30k108

Chcesz wiedzieć, co czeka Cię w życiu miłosnym? Sprawdź horoskop miłosny na grudzień.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Karta Transformacji na dziś sugeruje, że osoby spod znaku Barana będą doświadczać konkretnych i skrajnych zmian w swoim życiu, a więc zwrot o sto osiemdziesiąt stopni-w zależności od tematu na dobre lub złe. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-22.05) Byki popadną dziś w konflikt ze swoją drugą, szanowną połową, a ich upór i przekonanie o słuszności swoich racji problem tylko zaostrzy, dlatego musisz sobie wreszcie uświadomić, że nie masz monopolu na rację. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Według horoskopu wszystko co się dziś wydarzy, ma być dla Was lekcją życia, nauką, którą trzeba przyswoić, dlatego bądźcie uważni, bo każda sytuacja lub każde słowo może być tym kluczowym - trzeba się nad tym dobrze zastanowić. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d30k108

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Będziecie dziś marzycielami bujającymi w chmurach, a każde zdarzenie, nawet to najzwyklejsze, będzie miało dla Was wymiar szczególnego przeżycia duchowego-taka wyjątkowa, że aż nie do wyobrażenia wrażliwość. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-23.08) Horoskop wie, że niby zawsze wiecie czego chcecie, jesteście konkretne, zdecydowane, ale i Wam czasem przytrafiają się takie dni, kiedy to macie dylematy, problemy z podjęciem decyzji, zmienne zdanie, a dziś na to się zanosi. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla panny

Panna (24.08-22.09) Dziś dla odmiany Panny powinny działać spontanicznie, pod wpływem chwili, bez wcześniejszego układania planu i strategii, bo dziś powinnyście się zdać na swoją intuicję i brać akurat to, co życie przyniesie. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d30k108

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Według horoskopu wygląda na to, że ostatnio macie jakąś gorszą passę, bo wszystko idzie jak po grudzie, przychodzi z dużym trudem, niemal wyszarpane, nie róbcie więcej nic na siłę, zastanówcie się, bo to chyba nie tędy droga. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Skorpiony dopadnie dziś jakaś nostalgia, smutek, przygnębienie, brak energii, no i także lenistwo, a pragnienie nic nie robienia będzie silniejsze od obowiązków, pracy, zadań do wykonania i innych pragnień. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Horoskop przewiduje, że możesz dziś liczyć na pozytywny obrót jakiejś sprawy, bo coś, co wydawało Ci się już nie do osiągnięcia, na co machnąłeś już ręką, znajdzie się znów w Twoim zasięgu, wystarczy dopełnić pewnych formalności. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Dziś będziesz w pewnym zawieszeniu, jakby z dala od otaczającego Cię świata, niby ciałem wciąż obecny, ale duchem daleki, będziesz w izolacji, w dystansie, bardziej jako obserwator niż realny uczestnik. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d30k108

Podziel się opinią

Share
d30k108
d30k108
Więcej tematów