Trwa ładowanie...
d3i9ff4

Horoskop tygodniowy na 9-15 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu?

Horoskop tygodniowy na 9-15 grudnia dla wszystkich znaków zodiaku. Co cię czeka w tym tygodniu?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jesteś ciekawy co przygotował dla ciebie los? Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku
Jesteś ciekawy co przygotował dla ciebie los? Sprawdź horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku (iStock.com)
d3i9ff4

Horoskop tygodniowy dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Miłość: Horoskop wie, że w miłości trwa dobra passa. Bądź cierpliwy, a uda ci się wyjaśnić partnerowi, czego potrzeba ci do szczęścia.

Praca: Nie pozwól sobie teraz na lenistwo, w każdej sytuacji staraj się trzymać rękę na pulsie. Możliwe są dodatkowe i bardzo ważne obowiązki zawodowe, które przyniosą ci pieniądze i uznanie.

d3i9ff4

Finanse: Sprawy finansowe wymagać będą od Ciebie większej ostrożności. Czasem wdajesz zbyt duże sumy bez chwili namysłu.

Zdrowie: Wodnik powinien przyjrzeć się swoim nawykom i wyeliminować te, które mają negatywny wpływ na jego zdrowie. Warto zadbać o aktywność fizyczną i zróżnicowaną dietę. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Miłość: W miłości nowa szansa. Idź na randkę z kimś, kto od dłuższego czasu o to zabiega.

d3i9ff4

Praca: Jeśli szukasz pracy, czas energicznie zabrać się za swoje sprawy. Horoskop twierdzi, że sprzyja ci szczęście w kontaktach z wielkimi firmami i poważnymi urzędami.

Finanse: W finansach będziesz mieć nie jedną okazję, by zabezpieczyć swój byt, bo pieniądze będą Cię wyjątkowo lubiły.

Zdrowie: Choć będzie ci się dobrze wiodło, to zadbaj w tym tygodniu o swoje zdrowie. Mars przestrzega przed ryzykiem na treningach. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla barana

Baran (21.03-19.04) Miłość: Zaskocz partnera niebanalną propozycją, a przez cały tydzień atmosfera w związku będzie gorąca.

d3i9ff4

Praca: W pracy Saturn może postawić na twojej drodze kogoś, za kim wcale nie przepadasz. Postaraj się pogodzić z tą osobą. Unikaj konfliktów, bo nie wyjdą ci teraz na dobre.

Finanse: Finanse poszybują w górę, ale odłóż z tego, co nieco na czarną godzinę.

Zdrowie: Zdaniem horoskopu osoby spod znaku Barana muszą stale monitorować poziom stresu. Nowe wyzwania i napięte harmonogramy mogą powodować dolegliwości związane z nadmiernym obciążeniem psychicznym. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla byka

Byk (20.04-22.05) Miłość: W miłości wszystko na poważnie! Na oficjalnym spotkaniu, nawet służbowym, możesz spotkać kogoś, który wpadnie ci w oko. Może pochodzić z innego miasta lub wykonywać niezwykły i bardzo nowoczesny zawód.

d3i9ff4

Praca: Pochłoną cię obowiązki i zawodowe sprawy. Nie narzekaj, bo potem czeka cię więcej towarzyskich spotkań i związanych z nimi zabawnych sytuacji.

Finanse: Finanse w normie, ale zakupy rób z kartą w ręku.

Zdrowie: Byki mogą narzekać także na problemy z ciśnieniem i układem pokarmowym. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Miłość: Jeśli jesteś samotny, to zaufaj radom przyjaciół. Dzięki ich pośrednictwu możesz zawrzeć intrygującą znajomość.

d3i9ff4

Praca: W tym tygodniu będzie ci trudno skupić się na tym, co ważne i potrzebne. Dlatego nie stawiaj przed sobą zbyt ambitnych zadań.

Finanse: Finanse bez zmian, jednak nie powinieneś tracić kontroli nad swoim portfelem.

Zdrowie: W tym tygodniu możecie narzekać na nadmierne zestresowanie i zmęczenie związane z pracą zawodową. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla raka

Rak (22.06-22.07) Miłość: W weekend uda się nadrobić miłosne zaległości.

d3i9ff4

Praca: Pilnuj spraw zawodowych: możliwe jest ważne spotkanie, decydująca rozmowa i nowa, bardzo ciekawa propozycja.

Finanse: Według horoskopu pod koniec tygodnia w finansach zrobi się bezpieczniej i z twojej listy pojęć zniknie słowo „debet”.

Zdrowie: Jeśli chodzi o zdrowie, osoby spod tego znaku muszą uważać na infekcje. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla lwa

Lew (23.07-23.08) Miłość: W miłości spokojnie, tylko nie słuchaj towarzyskich plotek.

Praca: Poczujesz przypływ ambicji, o jaki się wcześniej nawet nie posądzałeś. Chętnie zajmiesz się zaległymi sprawami, ale wszystko będziesz chciał zrobić natychmiast i bez pytania innych o zdanie.

Finanse: W finansach czekają Cię wyzwania, z którymi przyjdzie ci się uporać. Dasz radę!

Zdrowie: Już pora zająć się swoją kondycją i w ten sposób trochę odpocząć od stresów. Znajdź czas na fitness lub taniec, a szybko odzyskasz dobry humor. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla panny

Panna (24.08-22.09) Miłość: W miłości zapowiada się sympatyczne spotkanie. Jeśli posłuchasz swojej intuicji i nie będziesz się spieszyć, to przypadkowa znajomość może przerodzić się w coś poważni.

Praca: Na trudne sprawy popatrzysz z innej niż dotychczas strony. Tydzień sprzyja zaskakującym spotkaniom i zbiegom okoliczności.

Finanse: Pieniądze trzymaj w ryzach, bo kusić Cię będą luksusowe produkty.

Zdrowie: Horoskop ostrzega. Twoje zdrowie wymagać będzie troski. Jeśli możesz, to zdecyduj się na kilka dni urlopu i nie żałuj pieniędzy na własną wygodę i przyjemności. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla wagi

Waga (23.09-22.10) Miłość: W miłości potrzebować będziesz czułości i bezpieczeństwa. Unikaj sporów, nie słuchaj plotek.

Praca: Włóż trochę więcej serca w to, co robisz, bo awans i zaszczyty są blisko.

Finanse: W finansach podejmiesz trafne decyzje. Nie dasz się namówić na zbędne zakupy.

Zdrowie: W weekend zadbaj o swoje zdrowie, nie przesadzaj z porządkami i wielkimi zakupami. Warto zacząć troszkę pracować nad kondycją, a szybko zobaczysz wspaniałe efekty. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Miłość: Samotne Skorpiony odważą się na flirt z kimś, do kogo wzdychają inni. To może być romans jak z filmu.

Praca: Dojdziesz do wniosku, że cenisz, a nawet lubisz swoją pracę, szczególnie jeśli pracujesz z zaprzyjaźnionymi osobami. Choć ważnych zadań może być trochę więcej, to nie opłaci się z tego powodu narzekać.

Finanse: Skoncentruj się na sprawach, które mają bezpośredni wpływ na twoje pieniądze i zyski. Tydzień sprzyja poufnym naradom i zdobywaniu ciekawych informacji.

Zdrowie: Jeśli chodzi o zdrowie, to Skorpion powinien kontrolować ciśnienie. Konieczna może okazać się zmiana diety i zwiększenie aktywności fizycznej. Nawet krótki odpoczynek na łonie natury będzie miał zbawienny wpływ na zdrowie. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Miłość: W weekend interesować cię będzie tylko miłość i odpoczynek. Udadzą się romantyczne wyjazdy, nie będzie powodów do nieporozumień.

Praca: Postanowisz zmienić swoje życie na lepsze i ułożysz listę spraw, z których spokojnie możesz zrezygnować. Popatrz, jak działają osoby młode i nieskażone rutyną, a zyskasz w ten sposób wspaniałą inspirację.

Finanse: W finansach opanujesz swój chaos. Sprawdzaj rachunki, nie daj się naciągnąć na dodatkowe koszty!

Zdrowie: W tym tygodniu łatwiej rzucisz nałogi i przestaniesz zadawać się z niemiłymi osobami. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Horoskop tygodniowy dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Miłość: W miłości czekają cię nowe pokusy i uczuciami warto się teraz bardziej przejmować. Zauroczy cię ktoś młody, ekscentryczny i nieokiełznany.

Praca: W pracy twoje decyzje będą trafne i będziesz miał szansę zdobyć wśród współpracowników posłuch i uznanie.

Finanse: Korzystny wpływ planet pomoże ci uporządkować finanse. Merkury postawi na twojej drodze osoby, których opinie i doświadczenie będą dla ciebie inspiracją.

Zdrowie: W tygodniu uważać musicie na kręgosłup i kolana, które mogą zostać przeciążone podczas pracy lub ćwiczeń. Więcej dowiecie się u Eksperta!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

d3i9ff4

Podziel się opinią

Share

d3i9ff4

d3i9ff4
Więcej tematów