Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na sobotę 14 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na sobotę 14 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości.
Share
Horoskop dzienny na sobotę 14 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Horoskop dzienny na sobotę 14 grudnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
d3wwu1h

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Horoskop dzienny przewiduje, że dziś nie będziecie miały już żadnego wyjścia. Zostaniecie zdominowani, postawieni nawet pod ścianą, a więc nie będzie innego wyboru jak poddanie się presji, wymaganiom i oczekiwaniom swojego partnera. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Rybki będą dzisiaj w bojowym, negatywnym nastroju, jednak wszystko czego od nich będzie się wymagać będą wykonywały, ale nerwowo, głośno, gwałtownie i niechętnie, marudząc i zrzędząc przy tym nieustannie. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d3wwu1h

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Według horoskopu będziecie dziś tkwić w wirze obowiązków jakie sami sobie wyznaczyliście i nie spoczniecie, dopóki nie osiągniecie zamierzonego celu, a po tym wszystkim, zmęczeni, wykończeni padniecie na kanapie przed TV. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-22.05) Karta Maga jaką macie na dziś sugeruje, że będziecie odczuwać pragnienie tworzenia, poznawania nowych spraw i ludzi, będziecie mieć dziś także zamiłowanie do nauki, a silna wola będzie Was motywować i wspierać. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d3wwu1h

Chcesz wiedzieć, co czeka Cię w życiu miłosnym? Sprawdź horoskop miłosny na grudzień.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05-21.06) Zdaniem horoskopu bliźnięta, które z natury są niezmiernie towarzyskie i imprezowe, dzisiejszy dzień lub przynajmniej wieczór zapragną spędzić w typowy dla siebie sposób, czyli w gronie dobrze dobranych, sprawdzonych przyjaciół. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Jacy sławni ludzie mają taki sam znak zodiaku jak Ty?

d3wwu1h

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) Raki mogą być dziś zawiedzione czyjąś postawą, zachowaniem, rozczarowane nawet, bo liczyły na docenienie, szacunek albo chociaż podziękowania czy wdzięczność, a zostaną tak niesprawiedliwie potraktowane. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-23.08) Lwy wejdą dziś w swoją ulubioną, aktorską rolę. Zgodnie z horoskopem będą w centrum zainteresowania, czyli w swoim żywiole, będą więc miały pole do popisu, jednak trochę za bardzo popłyną i rozminą się z rzeczywistością i prawdą. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d3wwu1h

Horoskop dzienny dla panny

Panna (24.08-22.09) Panienki będą dziś w idealnie dobrym humorze i ten świetny nastrój i pozytywne nastawienie pozostanie z nimi aż do późnego wieczora, a sprawcą tego całego szczęścia będzie ukochana i bliska ich sercu osoba. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Według horoskopu to wyjątkowy dzień dla ludzi urodzonych w znaku Wagi. Nieczęsto im się zdarza czuć w sobie taką siłę i moc, zarówno fizyczną, jak i psychiczną, a więc idealne warunki by znów mogły zabłysnąć w towarzystwie. Dowiedz się więcej u Eksperta!

d3wwu1h

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Skopiony mają na dzisiejszy dzień kartę Słońca, a to świetna wróżba, bo zanosi się na szczęście w uczuciach, szczerość i zaufanie w związkach partnerskich, ale także w relacjach przyjacielskich i dobry nastrój. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Sprawdź horoskop tygodniowy, żeby wiedzieć, co spotka cię w najbliższych dniach

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Horoskop przynosi dobre wieści. Dostaniecie dziś dokładnie to, na co sobie zasłużyliście, na co sami pracowaliście. Karma wróci, dla niektórych będzie ona dobra, ale dla innych niekoniecznie, ale wyjścia nie macie, trzeba ją przyjąć. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Musicie dziś uważać na wszelkie sytuacje związane z prawem, przepisami, czy umowami, a więc ostrożnie na drodze by nie złapać mandatu oraz jeśli będziecie podpisywać jakieś dokumenty najpierw je przeczytajcie. Dowiedz się więcej u Eksperta!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o swojej przyszłości, skontaktuj się z Ekspertem.

d3wwu1h

Podziel się opinią

Share
d3wwu1h
d3wwu1h
Więcej tematów