Trwa ładowanie...
d3xxdih

Horoskop dzienny na poniedziałek 29 października

Horoskop dzienny na poniedziałek, 29 października. Sprawdź, co się wydarzy w najbliższej przyszłości.
Share
Horoskop dzienny - 14 października 2018 (niedziela)
Horoskop dzienny - 14 października 2018 (niedziela)Źródło: iStock.com
d3xxdih

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03 – 19.04) Poniedziałek przyniesie nowe wyzwania, które z początku mogą cię przerazić. Nie martw się jednak na zapas i nie podejmuj pochopnych decyzji, bo każdy problem ma rozwiązanie. Pamiętaj, że strach przed nowym może cię tylko zablokować i nie przyniesie niczego dobrego. Spróbuj powściągnąć swoją wybuchową naturę i nie odreagowywać swoich lęków na najbliższych.

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04 – 22.05) Dzisiejszy dzień może cię miło zaskoczyć, a gwiazdy mówią że ten tydzień może przynieść sporo wiadomości, które zmienią twoje spojrzenie na rzeczywistość. Pozostań czujny, a dostrzeżesz szansę dla siebie. Jeśli ją dobrze wykorzystasz, będzie cię czekał bardzo dobry czas.
Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (23.05 – 21.06) Nad twoimi relacjami z bliskimi mogą pojawić się dzisiaj czarne chmury. Niestety - rozdrażnienie, zły humor i jesienna aura, nie będą pomagały całej sytuacji. Wszystko może naprawić szczera rozmowa. Nie obędzie się bez trudnych i pełnych emocji słów, ale wyjaśnienie dawnych konfliktów tylko pomoże w oczyszczeniu atmosfery między wami.

d3xxdih

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06 – 22.07) Nowy tydzień przyniesie ci bardzo dużo pozytywnej energii do pracy! Możesz poczuć, że rozpiera cię entuzjazm. Gwiazdy ci sprzyjają – poniedziałek będzie idealnym dniem na planowanie nowych działań i rozpoczęcie nowych spraw. Być może czeka cię nowy, zajmujący projekt? A może postanowisz spróbować nowych zajęć?

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07 – 23.08) Być może, nie wszystko ostatnio szło po twojej myśli. Dzisiejszy dzień jednak może wszystko odmienić, ale to jaki obrót przyjmą sprawy, będzie zależało tylko i wyłącznie od ciebie i twojego nastawienia. Spróbuj pozytywnie patrzeć w przyszłość i zachować spokój, a wtedy los będzie sprzyjał zmianom w twoim życiu.

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08 – 22.09) Dzisiejszy dzień sprzyja spotkaniom z ludźmi. Ktoś z twojego otoczenia będzie potrzebował pomocy. Nie narzucaj się, ale pamiętaj że wspólne spędzenie czasu, rozmowa i zwykła obecność – może okazać się dla tej osoby bardzo zbawienna. Ludzie łatwo ci ufają, pamiętaj jednak aby zachować pokorę i nie pouczać innych.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09 – 22.10) Jakiś czas temu zbagatelizowałeś pewien problem. Jeśli teraz się nim nie zajmiesz, może wrócić ze zdwojoną siłą. Weź wreszcie sprawy w swoje ręce i podejmij decyzję. Pamiętaj, że każda decyzja będzie lepsza od utrzymywania siebie w pełnej napięcia niepewności. Jak tylko podejmiesz kroki, poczujesz znaczną ulgę.

d3xxdih

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10 – 21.11) Musisz zadbać o swoje zdrowie, bo na horyzoncie może czaić się trochę problemów. Nie zaniedbuj swojego organizmu i pamiętaj, że eksploatowanie siebie do granic możliwości, nigdy nie przyniosło nic dobrego. Spróbuj zachować we wszystkim równowagę.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11 – 21.12) Poniedziałek zapowiada się na szczęśliwy dzień, nawet jeśli wydaje ci się, że nie zaczął się zbyt idealnie. W ciągu dnia może zaskoczyć cię miła niespodzianka albo dobra wiadomość. Dzisiejszy dzień będzie sprzyjał zakupom i inwestycjom, ale uważaj bo łatwo możesz dać się wciągnąć w zakupowe szaleństwo!

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12 – 19.01) Dzisiaj wszystkie koziorożce mogą stać się nerwowe i bardziej wybuchowe niż zwykle. Staraj się nie wtrącać w nieswoje kłótnie i trzymać z dala od źródeł konfliktu. Zły humor popraw sobie małymi przyjemnościami! Pamiętaj, że czasem warto cierpliwie przeczekać zły czas…

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01 – 18.02) Ostatnio miałeś bardzo pracowity czas, a przez natłok zajęć nie miałeś wystarczająco dużo czasu dla swojej rodziny. Na szczęście wreszcie się to zmieni. W pracy czeka Cię luźniejszy okres. Zamiast dokładać sobie nowych, nieobowiązkowych zadań poświęć uwagę bliskim. Oni bardzo za Tobą tęsknią.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02 – 20.03) Ostatnio nie przemęczałeś się, a w pracy pozwoliłeś sobie na kilka luźniejszych dni. W tym tygodniu również może być ci ciężko odnaleźć motywację i siłę do działań. Nie miej wyrzutów sumienia, bo czasem trzeba zwolnić biegu aby nabrać sił i przyspieszyć!

d3xxdih

Podziel się opinią

Share
d3xxdih
d3xxdih
Więcej tematów