Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na poniedziałek 22 lipca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na poniedziałek 22 lipca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.

Share
Horoskop dzienny na poniedziałek 22 lipca 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości
Źródło: iStock.com
d2pktlt

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop zwiastuje stresujący dzień pełen napięć. Niezwykle ciężko jest ci się zmobilizować do wykonania pewnych obowiązków, jednak odkładając powierzone zadania na później, tylko pogarszasz swoją sytuację. Ostatnie, czego teraz potrzebujesz, to zaległości. Dopóki w twoim otoczeniu są osoby chętnie do pomocy, zacznij działać i skorzystaj z ich trafnych rad. Jeżeli przyłożysz się do zadania, zaimponujesz osobie, na której ci zależy. W sprawach uczuciowych postępuj ostrożnie i pod żadnym pozorem nie bądź natarczywy. Jeżeli dasz się poznać jako osoba silna, zdeterminowana, a przy tym pełna pasji, zaintrygowany adorator wkrótce sam zacznie o ciebie zabiegać.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Zawiodłeś się na pewnej osobie. Wcześniej wasze relacje były cieplejsze, a teraz ewidentnie zaczęła unikać spotkań. Według horoskopu powinieneś szanować swój cenny czas i nie szukać kontaktu z ludźmi, którzy cię ignorują. Szacunek nie jest czymś, czego można łatwo nauczyć. Jeżeli jednak byliście kiedyś bardzo blisko, powinieneś dać jasno do zrozumienia znajomemu, że nie podoba ci się zaistniała sytuacja. Kiedy to zrobisz, skup się na swoich celach. Bądź przezorny i nie wierz w przeprosiny, dopóki obietnice nie zostaną zmienione w czym. Na szczęście szybko nadarzy się okazja do nawiązania nowych znajomości. Bądź otwarty i nie zamykaj się w jednym gronie, a szybko poznasz grupę osób, z którymi od razu znajdziesz wspólny język.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Barany lubią działać według określonego planu, ale horoskop przeczuwa, że los wkrótce wymusi na tobie spontaniczność. Stary porządek, do którego przywykłeś, niespodziewanie zostanie zachwiany, na rzecz czegoś zupełnie innego. Przyzwyczajone do określonych metod działania barany, na początku nie będą zadowolone z takiego stanu rzeczy. Mimo wszystko spróbuj zbyt szybko się nie zniechęcać. Miej jednak na względzie, że nauka nowych rzeczy poszerzy twoje kompetencje, dzięki czemu w dalszej perspektywie zbliżysz się do awansu.

d2pktlt

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Twój horoskop dzienny głosi, że wkrótce znajdziesz się w trudnej sytuacji. Dojdzie do sporu pomiędzy dwoma, bliski osobami. Będziesz rozdarty, gdyż obie darzysz sympatią i nie chciałbyś angażować się w ich niesnaski. Pamiętaj, że nie musisz wybierać między nimi i jeżeli naprawdę ty również jesteś ważny dla znajomych, nie powinny na siłę wciągać cię w swoje konflikty. Wykaż się asertywnością i przyjmij postawę biernego obserwatora, a sytuacja wkrótce wyklaruje się bez twojej ingerencji.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Nastaw się na okres zaciekłej rywalizacji rywalizacji. Niebawem, na drodze bliźniąt stanie godny konkurent, który obrał sobie dokładnie taki sam celu. Horoskop radzi, żebyś bez względu na okoliczności, postępował zgodnie ze swoim sumieniem. Rezultaty nie dadzą ci satysfakcji, jeżeli będziesz świadomy zastosowania nieuczciwych rozwiązań. Chociaż wokół pojawi się wiele innowacyjnych metod, najlepiej zrobisz, zostając przy dobrze znanych metodach. Masz duże doświadczenie, które przemówi na twoją korzyść.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Horoskop zwiastuje rakom wyjątkowo pomyślny dzień. Już od rana poczujesz zastrzyk energii i duże chęci do działania. Pozytywną aurą przyciągniesz do siebie ludzi, chętnych do nawiązania kontaktu również sferze prywatnej. Miej na uwadze, że chociaż szczęście będzie ci sprzyjać w sprawach miłosnych, nie nadużywaj swojej pozycji do osiągania konkretnych celów. Manipulowanie innymi nie może skończyć się dobrze, a osoby, które postrzegasz jako silne i pewne siebie w rzeczywistości mogą być znaczenie wrażliwsze, niż zakładałeś.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Dzisiaj czekają cię liczne wyzwania. Lwy zostaną postawione w obliczu pewnego dylematu. Twój horoskop podkreśla, że to naprawdę ważna decyzja, od której będzie uzależniona twoja najbliższa przyszłość. Ponadto wybór odbije się także na losach bliskiej osoby. Istotne kwestie konsultuj z przyjaciółmi. Znają cię najlepiej i udzielą cennych wskazówek, dzięki którym rozwiejesz liczne wątpliwości. W najbliższym czasie nie spodziewaj się jednak przełomu w miłości. Lwy są teraz tak pochłonięte rozwojem osobistym, że ciężko będzie im się zaangażować w nowy związek.

d2pktlt

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Horoskop zwraca uwagę na fakt, że ostatnio zacząłeś działać według ściśle określonych schematów. Wybierasz bezpieczne opcje, unikasz ryzyka i podejmujesz dokładnie przemyślanie działania, które mają pomóc ci osiągnąć określony wcześniej cel. Chociaż twoja determinacja jest godna podziwu bądź przygotowany na okoliczności, w których z niezależnych od ciebie przyczyn wszystko zacznie się komplikować. Bierz pod uwagę różne wersje rozwoju wydarzeń, bo inaczej, twoje rozczarowanie w końcu sięgnie zenitu. Zapobiegniesz temu, spędzając czasu z ludźmi o zupełnie innych poglądach. Słuchaj innych i zwracaj uwagę na sygnały, które wysyła ci los. Niewykluczone, że to właśnie spontaniczna, ryzykowna decyzja będzie dla ciebie najlepsza.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Przed wagami długi dzień pełen nieoczekiwanych zwrotów akcji. Chociaż poranek zacznie się pechowo, wiedz, że nie tylko tobie nie będzie dopisywał dziś humor. Jeżeli jednak, zamiast rozpamiętywać trudności, które pojawiły się na twojej drodze zmobilizujesz się do pracy , szybko powrócą ci chęci do działania. Pamiętaj, że ciągle narzekając, nie wzbudzisz sympatii innych ludzi. Udowodnij niedowiarkom, że jesteś zaradny i samodzielny. Trudny okres potraktuj jako kolejne wyzwanie, które warto podjąć. Będąc ciągłym pesymistą tylko odstraszysz od siebie innych.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Horoskop dzienny zwraca skorpionom uwagę na fakt, że w ich otoczeniu przebywa pewna nachalna osoba, która uparcie próbuje absorbować większość ich czasu. Nie zmuszaj się do brnięcie w toksyczne znajomości, które nie wnoszą do twojego życia nic pozytywnego Naucz się asertywności, jednak nie reaguj złością. Zdolność odmawiania przyniesie większe korzyści od unikania spotkań towarzyskich. Tym bardziej że wzbudziłeś zainteresowanie pewnej wartościowej osoby, którą z przyjemnością poznałbyś bliżej.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Chociaż osiągnąłeś już jeden cel, to nie jest odpowiedni moment, aby spocząć na laurach. Gwiazdy obdarzyły dziś strzelce wyjątkową kreatywnością, a los sprzyja rozwojowi osobistemu. To właściwy czas na naukę nowych umiejętności. Wykaż się pomysłowością i zorientuj się, jaką drogę rozwoju oferuje twoja praca. Jesteś zdolny i ambitny. Schematyczne wykonywanie tych samych czynności nie wyjdzie ci na dobre, dlatego warto zastanowić się, nad wynegocjowaniem lepszych warunków.

d2pktlt

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) Twój horoskop dzienny zwiastuje koziorożcom dzień pełen małych niespodzianek. Niebawem ktoś zaproponuje ci spotkanie. Chociaż nie jesteś przekonany do tego pomysłu, powinieneś się zgodzić. Przy bliższym spotkaniu znajomy zyska w twoich oczach i zrozumiesz, że nie warto oceniać książki po okładce. Macie wspólne hobby oraz podobne poglądy na wiele kwestii. Bądź otwarty, gdy znajomy spróbuje wprowadzić ci w swoje towarzystwo. Niewykluczone, że poznasz więcej osób, z którymi nawiążesz bliższą relację.

d2pktlt

Podziel się opinią

Share
d2pktlt
d2pktlt
Więcej tematów