Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny na piątek 2 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości

Horoskop dzienny na piątek 2 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Zobacz, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłości i czy dziś dopisze ci szczęście.

Horoskop dzienny na piątek 2 sierpnia 2019 dla wszystkich znaków zodiaku. Sprawdź, co przewidział dla ciebie horoskop w najbliższej przyszłościŹródło: iStock.com
d124qc4
d124qc4

Horoskop dzienny dla wodnika
Wodnik (20.01-18.02) Horoskop dzienny zwraca uwagę na fakt, że ostatnio zaniedbujesz relacje z rodziną, co niesamowicie ich niepokoi. Najwyższy czas rozdzielić sprawy prywatne od prywatnych. Wiedz, że nawet rozmowa telefoniczna poprawi nastrój twoim bliskim. Bądź szczery i powiedz wprost o napiętym okresie w pracy. Uwierz, że zrozumieją. Ciągłe stosowanie wymówek i odkładanie ważnych spraw w nieskończoność nie przyniesie finalnie niczego dobrego. Gdy nauczysz się umiejętnie gospodarować wolnym czasem, odkryjesz, że większość twoich problemów nie jest tak skomplikowana, jak zakładałeś.

Horoskop dzienny dla ryb
Ryby (19.02-20.03) Zgodnie z horoskopem, to korzystny okres dla ryb na planowanie dalszych podróży. Wydarzenia ostatnich dni sprawiły, że musisz nabrać trochę dystansu i oderwać się od rzeczywistości. Wszelkie wyjazdy dobrze ci zrobią i pozwolą spojrzeć na bieżące sprawy z innej perspektywy. Czerp inspirację z otoczenia, zwracając uwagę na sygnały, które wysyła ci los, a wkrótce zrozumiesz, jaki kierunek powinieneś obrać. Dobrym kompanem podróży będą osoby spod znaków skorpionów i wag. To właśnie z nimi złapiesz najlepszy kontakt.

Horoskop dzienny dla barana
Baran (21.03-19.04) Chociaż barany są bardzo ambitne i lubią odchodzić do wszystkiego same, tym razem powinieneś otworzyć się na ewentualność pracy grupowej. Niebawem pewna osoba zaskoczy cię swoją wiedzą. Dzięki niej możesz zyskać umiejętności, które znacznie ułatwią ci pracę. Pamiętaj, że każda okazja jest dobra do samorozwoju, a wieczór sprzyja wszelkim kontaktom towarzyskim. To nie jest dobry czas na zamykanie się w czterech ścianach. Pozwól, aby twoi znajomi pokazali ci swoje hobby, a przypadkiem odkryjesz w sobie talent, o którego istnieniu nie miałeś pojęcia.

d124qc4

Horoskop dzienny dla byka
Byk (20.04-22.05) Byki są bardzo wrażliwe, a horoskop dostrzega, że pewna osoba powiedziała ci kilka przykrych słów. Horoskop odradza ich analizowanie i rozpamiętywanie tego zdarzenia. Działała pod wpływem emocji, a jej wypowiedź do końca pokrywała się z tym, co naprawdę myśli. Masz na koncie wiele osiągnięć, którymi się nie afiszujesz, a intuicja podpowiada ci korzystne rozwiązania. Jeżeli będziesz skupiony, dzień w pracy upłynie ci naprawdę szybko. Wieczorem pozwól sobie na chwilę rozluźnienia i staraj się myśleć pozytywnie. Osoba, która sprawiła ci przykrość, wkrótce zacznie tego żałować.

Horoskop dzienny dla bliźniąt
Bliźnięta (23.05-21.06) Według horoskopu, byki powinny nauczyć się oszczędności. Wbrew pozorom nie jest to łatwa sztuka, szczególnie gdy na horyzoncie obecnych jest tyle pokus. Miej jednak świadomość, że nadchodzi ciężki okres pełen niezaplanowanych wydatków. Jeżeli zaciśniesz pasa, nie tylko udowodnisz wszystkim swoją zaradność, ale dostrzeżesz w sobie przedsiębiorczego ducha. Założyłeś sobie pewien cel, na który naprawdę warto zgromadzić środki. Spełniając marzenia, poczujesz się spełniony i szczęśliwy. Nie pozwól, by odwiodły cię od tego chwilowe przyjemności.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Obserwując metody działania znajomych, podświadomie zaczynasz je naśladować. Zdaniem horoskopu to błąd, gdyż w najbliższym czasie los nie sprzyja eksperymentom. Zamiast szukać dziwnych i krętych dróg na skróty, podążaj przetartym szlakiem. Jeżeli będziesz pokorny, determinowany oraz cierpliwy osiągniesz sukces. W dzisiejszych czasach wielu ludziom brakuje cierpliwości i pokory, a to właśnie tymi cechami możesz wyróżnić się z tłumu. W razie problemów, dobrych doradców szukaj w osobach starszy i bardziej doświadczonych. Zobaczysz, że chętnie ci pomogą.

Horoskop dzienny dla lwa
Lew (23.07-23.08) Twój horoskop dostrzega, że pod wpływem impulsu powiedziałeś o kilka słów za dużo i nieumyślnie zraniłeś bliską osobę. Powinieneś przemyśleć swoje postępowanie i nie ignorować zaistniałej sytuacji. Zamiast usprawiedliwiać się zarówno, przed innymi, jak i i przed samym sobą, znajdź w sobie odwagę, aby przeprosić. Szczera skrucha pozytywnie wpłynie na wasze relacje i sprawi, że wyrzuty sumienia miną. Wyciągnij jednak wnioski z przykrego doświadczenia. Jeżeli w przyszłości będziesz lepiej panował nad emocjami, unikniesz podobnych sytuacji,

d124qc4

Horoskop dzienny dla panny
Panna (24.08-22.09) Nie możesz pozbyć się wrażenia, że pewna osoba notorycznie podważa autorytet. Nie powinieneś usprawiedliwiać takiego zachowania. Horoskop zwraca uwagę na fakt, że est drobna różnica pomiędzy żartami a zwyczajnym brakiem taktu. Zamiast dusić w sobie emocje, spokojnie wyjaśnij, co o tym myślisz. Ignorując taki stan rzeczy, pokażesz innym, że łatwo pozwalasz wejść sobie na głowę, co negatywnie wpłynie na twoją pozycję w pracy. Jeżeli sam o siebie nie zawalczysz, nikt za ciebie tego nie zrobi.

Horoskop dzienny dla wagi
Waga (23.09-22.10) Horoskop dzienny widzi, że wagi zdecydowanie za dużo uwagi poświęcają osobom trzecim. Nadszedł czas, żebyś wreszcie skoncentrował się głównie na własnych potrzebach. Zacznij od zrobienia profilaktycznych badań. Będziesz miał ku temu okazję, a zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć. Powinieneś również popracować nad swoją dietą i regularnością posiłków. Gdy zadbasz o zdrowie i poczujesz się lepiej, automatycznie wrócą ci siły do działania. Wielkimi krokami nadchodzi wydarzenie, na które czekałeś już od dłuższego czasu. Musisz być w pełni sił, aby podołać wszystkim wyzwaniom, które przygotował dla ciebie los.

Horoskop dzienny dla skorpiona
Skorpion (23.10-21.11) Małymi krokami zaczyna ogarniać cię uczucie osamotnienia i tęsknoty. Horoskop zwraca uwagę na fakt, że rzuciłeś się w wir pracy i obowiązków domowych, przez co miałeś czasu dla najbliższych. Zatrzymaj się w pędzie za karierą i dokładnie przemyśl swoje priorytety. Pamiętaj, że to właśnie bliscy są najważniejsi w twoim życiu. Już powoli zaczynasz rozumieć, jak bardzo ci ich brak. Nie trać czasu, skontaktuj się z nimi i opowiedz o napiętej sytuacji. Jeżeli nie będziesz pielęgnował wartościowych relacji, prędzej czy później możesz je stracić.

Horoskop dzienny dla strzelca
Strzelec (22.11-21.12) Horoskop głosi, że chociaż najprostsze rozwiązanie masz na wyciągnięcie ręki, podświadomie wciąż wybierasz skomplikowane opcje. Takie podejście wynika z mocno zakorzenionych przyzwyczajeń. Strzelce są typem tradycjonalistów i nie ma w tym niczego złego, dopóki nie będziesz skrajnie negatywnie nastawiony do nowości. Nauka nowych rzeczy stanowi nieodzowny element samorozwoju. Dużo zyskasz, jeżeli pokonasz wewnętrzną barierę i zaczniesz odkrywać nowe ścieżki. Czerp przykład ze znajomych, których innowacyjne rozwiązania doprowadziły do sukcesu.

d124qc4

Horoskop dzienny dla koziorożca
Koziorożec (22.12-19.01) To twój szczęśliwy dzień. Zgodnie z horoskopem, koziorożce zaskoczy dziś wiele pozytywnych niespodzianek. Bliska osoba wpadnie na pomysł, którego nigdy byś się po niej nie spodziewał. Ty również możesz sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa i spontaniczności. Korzystny rezultat pociągną za sobą spotkania towarzyskie. Nie omijaj okazji do głębszego poznania osób, z którymi wcześniej nie czułeś żadnej więzi. Ktoś, komu wcześniej nie poświęcałeś uwagi, zyska przy bliższym poznaniu. Odkryjesz, że łączy was zdecydowanie więcej, niż myślałeś.

d124qc4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d124qc4
Więcej tematów