Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 17.09.2018 (poniedziałek)

Horoskop dzienny – 17.09.2018 (poniedziałek). Sprawdź, co Cię czeka.

Share
Horoskop dzienny  – 17.09.2018 (poniedziałek)
Źródło: iStock.com
d1jpnhr

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Jeżeli od rana zabierzesz się za swoje obowiązki, unikniesz pracy do późnego wieczora. Przed Tobą wiele wyzwań, niełatwych i wyczerpujących. Dasz sobie radę, jeżeli będziesz skoncentrowany. Nie odkładaj ważnych spraw na później.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Wpadłeś w oko osobie, która wreszcie odważyła się, żeby okazać Ci względy. Te subtelne gesty mogą być z pozoru ledwie wyczuwalne, ale mniej na względzie fakt, że to osoba nieśmiała i skryta. Jeżeli nie odwzajemnisz uczucia, dobrze pomyśleć nawet o przyjaźni. Szczególnie, że nieczęsto spotyka się tak wartościowych ludzi.

d1jpnhr

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Los nie sprzyja eksperymentom. Zamiast szukać dziwnych i krętych dróg na skróty, podążaj przetartym szlakiem. Jeżeli będziesz pokorny, determinowany oraz cierpliwy osiągniesz sukces. Dobrymi doradcami będą osoby spod znak skorpiona i barana.

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Usłysz ważną wiadomość, która kompletnie Cię zaskoczy. Pamiętaj jednak, że nie powinieneś przekazywać jej innym zbyt pochopnie. Ktoś Ci zaufał swój i powiedział swój sekret, a Twoim obowiązkiem jest go strzec. Jeden, nieuważny krok, a stracisz możliwość na fajną znajomość.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Los sprzyja wszelkim zmianom. Najlepiej zacznij od własnego otoczenia. Jeżeli nie stać Cię na wielkie zmiany przyjmij metodę małych kroków i zacznij od małego remontu oraz przemeblowania. Zmiany będą korzystne również w kwestii wyglądu oraz życia zawodowego. Wkraczasz w nowy etap.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Jesteś bardzo nieostrożny i stale podejmujesz olbrzymi ryzyko. Jeżeli nie zmienisz postępowania, spotkają Cię duże konsekwencje. Podobnie zachowuje się ktoś z Twojego bliskiego otoczenia. Przeprowadź z nim rozmowę i razem przeanalizujcie to, co powinno ulec zmianie.

d1jpnhr

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Przed Tobą nowe możliwości i okazja do poznania wielu ludzi. Umiejętnie wykorzystaj ten czas, bo inaczej stracisz dużą szansę. Pamiętaj, żeby przez zmianę otoczenia nie zaniedbywać starych znajomych. Oni naprawdę na Ciebie liczą.

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Realizując swoje cele zamykasz się w malutkim gronie i odcinasz od reszty świata. To błąd. Pasja nie powinna być czymś, co się Cię ogranicza. Przeciwnie, ma za zadani poszerzać horyzonty. Czasem zrób sobie przerwę i wyjdź do ludzi. To naładuje Cię pozytywną energią i pozwoli nabrać dystansu.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Jesteśprzepracowany. Nakładam obowiązków wymieszany ze skomplikowaną rodzinną sprawił, że ani na chwilę nie zdołałeś odpocząć. Zadbaj o swoje ciało i umysł. Potrzeba relaksu jest czymś naturalnym, za co nie można mieć wyrzutów sumienia. Nie daj przekonać się tym, którzy będę próbować zmusić Cię do wykonywania dodatkowych pracy.

Horoskop dzienny dla raka

Rak (22.06-22.07) W kwestiach zawodowych będzie dopisywać Ci wyjątkowe szczęście. Rozwiążesz trudny dla innych problem, przez co wiele zyskasz w oczach przełożonego. Jeżeli jednak czujesz, że Twoje stanowisko jest zbyt mało rozwoje – warto rozejrzeć się nad inną posadą. Masz za duże kompetencje żeby stać w miejscu.

d1jpnhr

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Ktoś bliski przechodzi ciężki okres. Trudną sytuację przeżywał od dłuższego czasu i fakt, że wreszcie Ci o tym powiedział dużo go kosztował. Staraj się być wyrozumiały i nie dać porwać się złości. Razem poradzicie sobie z tym problemem, pod warunkiem, że szybko zaczniecie działać.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Uważaj , jesteś osłabiony i chorowity. Nie pozwól wyciągnąć się wbrew sobie z domu. Jeżeli źle się czujesz, najlepiej zostań. Potrzebujesz więcej czasu dla samego siebie. Staraj się również wysypiać i zdrowiej odżywiać. Najlepiej, jeżeli do jadłospisu dodasz więcej warzyw.

d1jpnhr

Podziel się opinią

Share
d1jpnhr
d1jpnhr
Więcej tematów