Trwa ładowanie...

Horoskop dzienny – 10.09.2018 (poniedziałek)

Horoskop dzienny – 10.09.2018 (piątek). Sprawdź, co Cię czeka w najbliższej przyszłości

Share
Horoskop dzienny  – 10.09.2018 (poniedziałek)
Źródło: iStock.com
d3tyo46

Horoskop dzienny dla wodnika

Wodnik (20.01-18.02) Nie rób niczego wbrew sobie. Ktoś usilnie próbuje namówić Cię do czegoś, na co nie masz ochoty. Ceń swój czas! Jeżeli odmówisz udowodnisz, że nie pozwolisz wejść sobie na głowę. To będzie dla Ciebie lekcja asertywności.

Horoskop dzienny dla strzelca

Strzelec (22.11-21.12) Poznasz osobę, która zupełnie Twój pogląd na pewne sprawy. Wreszcie nabierzesz dystansu i inaczej spojrzysz na swoje problemy. Można rozwiązać je w zdecydowanie łatwiejszy sposób, niż Ci się wydaje.

Horoskop dzienny dla bliźniąt

Bliźnięta (21.05-21.06) Los sprzyja rozwojowi osobistemu oraz wszelkiej aktywności fizycznej. Nie siedź w domu, ale udzielaj się i przebywaj wśród ludzi. Natłok nowych zadań nie będzie przykrym obowiązkiem lecz ciekawym zwrotem akcji.

d3tyo46

Horoskop dzienny dla barana

Baran (21.03-19.04) Byłeś uczynny i pomagałeś innym, a teraz los zweryfikuje, kto w trudnych chwilach wesprze Ciebie. Nie bój się prosić o pomoc. Zasłużyłeś na nią swoją postawą i podejściem do ludzi. To nie jest dobry czas na podejmowanie ryzyka. Cokolwiek robisz, zachowuj ostrożność.

Horoskop dzienny dla koziorożca

Koziorożec (22.12-19.01) Przed Tobą będzie prawdziwa okazja. Masz szansę się wzbogacić pod warunkiem, że zachowasz czujność. Uważaj, ktoś ma przed sobą ten sam cel. Musisz wykazać się refleksem, bo okazję zabierze Ci sprzed nosa.

Horoskop dzienny dla skorpiona

Skorpion (23.10-21.11) Czeka Cię podróż. Zmiana miejsca dobrze Ci zrobi, przyniesie odpoczynek, ale również nowe doświadczenie. Masz marzenia i cele do których dążysz. Nie odkładaj ich na później. To dobry moment na samorealizację.

Horoskop dzienny dla ryb

Ryby (19.02-20.03) Masz szansę na odnowienie pewnej relacji. Nie denerwuj się, ale podejdź do wszystkiego z rozwagą. Ktoś ma wobec Ciebie szczere intencje. Zamiast wszystko dokładnie planować pozwól sobie na trochę swobody. Luźna rozmowa to najlepszy sposób na wyklarowanie niepewności.

d3tyo46

Horoskop dzienny dla panny

Panna (23.08-22.09) Sukces nie zapuka sam do Twoich drzwi. Zamiast zazdrościć innym osiągnięć, nareszcie zacznij działać. Masz dobre pomysły i kompetencje, ale niepewność oraz strach przed działaniem za bardzo cię blokują. W razie wątpliwości nie bój się pytać. Dobrymi doradcami są ryby i rak.

Horoskop dzienny dla lwa

Lew (23.07-22.08) Ktoś bliski potrzebuje Twojej pomocy, ale boi się o nią poprosić. Zamiast skupiać się na sobie poświęć więcej czasu najbliższym. Nie musisz być mistrzem rozwiązywania problemów. Czasem wystarczy powiedzieć kilka dobrych słów lub zwyczajnie wysłuchać.

Horoskop dzienny dla raka
Rak (22.06-22.07) Tracisz zapał. Cały czas wykonujesz te same obowiązki, które przynoszą Ci coraz mniejszą satysfakcję. W pracy dobrze podejść do powierzonych zadań pod innym kątem. Możesz również porozmawiać z szefem o awansie. Jeżeli ścieżka rozwoju nie jest możliwa, warto rozejrzeć się za inną pracą.

Horoskop dzienny dla wagi

Waga (23.09-22.10) Czeka Cię dużo dodatkowych obowiązków związanych z życiem rodzinnym. Nadejdzie sprawa, która zmusi wszystkich jej członków do wspólnych działań. Będzie to dobra okazja, żeby zbliżyć się do siebie i porozmawiać o dawnych niesnaskach. Uważaj na osoby spod znaku lwa. Będą najbardziej konfliktowe.

Horoskop dzienny dla byka

Byk (20.04-20.05) Sprzyja Ci szczęście w sprawach miłosnych. Poznasz kogoś, kto bardzo się w Tobie zauroczy. Pamiętaj jednak, żeby nie angażować się zbyt szybko. Wyciągnij wnioski z poprzednich doświadczeń. Przyjmij metodę małych kroków. Sprawdzi się najlepiej.

d3tyo46

Podziel się opinią

Share
d3tyo46
d3tyo46
Więcej tematów