Trwa ładowanie...
d2w4rwq
you can dance
24-04-2008 08:00

Gwiazdor 'You can dance' będzie pomagać dzieciom


Rafał "Tito" Kryla, młody gwiazdor nadawanego w TVN programu "You
Can Dance. Po prostu tańcz!" został Ambasadorem Akademii
Przyszłości - edukacyjnego projektu dla dzieci prowadzonego przez
stowarzyszenie Wiosna. W nowej roli będzie propagował idee
organizacji oraz uczestniczył w spotkaniach z dziećmi i
wolontariuszami.

d2w4rwq
d2w4rwq

Stowarzyszenie Wiosna zajmują się pomocą dzieciom dorastającym w trudnych warunkach. Wcześniej organizowało wielokrotnie przedświąteczną akcję "Paczka", natomiast rozpoczynając obecnie projekt edukacyjny Akademia Przyszłości, wybrało na jego ambasadora Rafała "Tito" Krylę, młodego tancerza znanego z programu You Can Dance. Po prostu tańcz!" emitowanego w TVN. Organizacji zaimponowało, że chociaż chłopiec nigdy nie brał profesjonalnych lekcji i uczył się sam, podpatrując gwiazdy w teledyskach, udało mu się wystąpić w klubach i dyskotekach, zdobyć sympatię widzów TVN oraz założyć własną szkołę tańca.

- Rafał zaimponował nam swoją wewnętrzną siłą i pogodą ducha. Pomimo trudnego dzieciństwa, ciężko pracując udało mu się osiągnąć wielki sukces. - uzasadnia decyzję Anna Żaczek, koordynator projektu. - Jest idolem dla tysięcy dzieciaków w całej Polsce, dlatego cieszymy się, że zechciał firmować swoim nazwiskiem działania Akademii. Rafał jako nasz Ambasador udowadnia swoim życiem, że idea Akademii jest prawdziwa - dodaje.

Jako ambasador Akademii Przyszłości Rafał Kryla będzie propagował idee stowarzyszenia Wiosna oraz uczestniczył w spotkaniach z dziećmi i wolontariuszami. I tak 17 czerwca weźmie udział w gali certyfikatów i dyplomów sukcesów w Auditorium Maximum UJ. - Obiecał przygotować specjalny pokaz tańca, dzieci już nie mogą się doczekać - cieszy się Anna Żaczek.

d2w4rwq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2w4rwq
Więcej tematów