ycipk-fq3kbh

Grzegorz Schetyna na wylocie. Najnowszy sondaż nie daje złudzeń

Grzegorz Schetyna musi odejść - tak wynika z najnowszego sondażu. Prawie 60 proc. badanych uważa, że polityk nie powinien być liderem Koalicji Obywatelskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sondaż. Grzegorz Schetyna musi odejść?
Sondaż. Grzegorz Schetyna musi odejść? (Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
ycipk-fq3kbh

Instytut Badań Pollster przeprowadził sondaż na zlecenie "Super Expressu". Zadano pytanie, czy Grzegorz Schetyna powinien zrezygnować z bycia liderem Koalicji Obywatelskiej.

Jak wynika z sondażu, aż 58 proc. uważa, że Schetyna nie nadaje się na lidera tego ugrupowania. Jedynie 13 proc. badanych jest innego zdania. To jednak nie robi wrażenia na politykach PO-KO

- W trakcie gry nie zmienia się kapitana - skwitował poseł Borys Budka. Podkreślił w rozmowie z tabloidem, że partia obecnie skupia się na wyborach, a sam wynik wyborczy "będzie sondażem". - On walczy o 25 proc. w wyborach, a nie o wygraną - stwierdził z kolei prof. Kazimierz Kik, politolog.

ycipk-fq3kbh

Zobacz także: Leżał na korytarzu sejmowym, jest na liście PiS. Halicki: wstyd ogromny

Warto przypomnieć, że w ostatnim rankingu zaufania były marszałek Sejmu Marek Kuchciński uzyskał lepszy wynik niż Grzegorz Schetyna. Na podium zestawienia stanęli: Andrzej Duda, Mateusz Morawiecki i Jarosław Kaczyński.

ycipk-fq3kbh

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: "Super Express"

Polub WP Wiadomości
ycipk-fq3kbh
ycipk-fq3kbh