Trwa ładowanie...

Gruz spadł na miejski autobus. Na szczęście nie ma poszkodowanych

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś wczesnym przedpołudniem we Wrocławiu. Na stojący w pobliżu pl. Jana Pawła II autobus MPK spadł gruz z rozbieranego budynku Cuprum.

Gruz spadł na miejski autobus. Na szczęście nie ma poszkodowanychŹródło: Facebook, fot: Wrocław [Wroclove]
d1afzez
d1afzez

Do zdarzenia doszło około godziny 10.00 na ul. Sokolniczej w pobliżu pl. Jana Pawła II. Na kończący tam swój kurs z Wojanowskiej autobus linii 102 spadł gruz z rozbieranego niedaleko budynku. Na całe szczęście, nikomu nic się nie stało.

- Szczęśliwie, pasażerowie wysiadający na przystanku końcowym zdążyli opuścić autobus, zanim runął na niego gruz. Pojazd ma wybite dwie szyby i został już odesłany do zajezdni. Po wymianie uszkodzonych elementów wróci z powrotem na trasę – mówi WP Agnieszka Korzeniowska, rzecznik wrocławskiego Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Obecnie nie wiadomo, co kto ponosi winę za to zdarzenie. Rozbiórka budynku Cuprum przy pl. Jana Pawła II rozpoczęła się kilka tygodni temu. Planowane zakończenie prac rozbiórkowych przewidziane jest na koniec czerwca 2015 r. W miejscu dawnego obiektu stanie kompleks biurowo-usługowy.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1afzez
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1afzez
Więcej tematów