Trwa ładowanie...

Grosze w porównaniu z "lewackimi mediami". Rydzyk odpowiada na artykuł o swoich milionach

Jak informował "Wprost" majątek ojca Tadeusza Rydzyka opiewa na około 56 milionów złotych. Daje to zakonnikowi 83. miejsce na liście najbogatszych Polaków. Nie trzeba było czekać na odpowiedź kapłana. Stwierdził, że jego media zarabiają grosze w porównaniu z "lewacką" konkurencją.

Share
Grosze w porównaniu z "lewackimi mediami". Rydzyk odpowiada na artykuł o swoich milionach
Źródło: Wikipedia
d4l5ekf

Jak podkreśla ojciec Rydzyk jego dzieła istnieją i rozwijają się pomimo nieustannego "ataku ze strony libertyńskiej, lewackiej". Do tej listy zaliczył "Wprost", który "wypomniał" zakonnikowi spory majątek - 56 milionów złotych. Zgodnie z szacunkami tygodnika kapłan znalazłby się w pierwszej setce najbogatszych Polaków, na 83. miejscu.

"Jest to kłamstwo na kłamstwie, ba – oszczerstwo na oszczerstwie i oszczerstwem pogania" - odpowiada zakonnik. Poleca przy tym porównać siedzibę swoich mediów z siedzibami "lewackiej" konkurencji. Podkreślił przy tym, że nawet pomimo dobrej zmiany u sterów państwa, liberalno-lewicowe media otrzymują znacznie większe kwoty niż Radio Maryja czy TV Trwam. Sam artykuł nazwał "kolejnym uderzeniem" i zaliczył do prób "zabicia" jego przedsięwzięć.

Podsumowując swoje oświadczenie, zamieszczone na stronie radia, dyrektor poprosił o... dotację na kamery telewizyjne. "Kamera telewizyjna – bez obiektywu – kosztuje ok. 250 tys. zł. skąd na to wziąć?" - rozważał. Apeluje przy tym o pomoc do słuchaczy, widzów i czytelników.

d4l5ekf

Podziel się opinią

Share
d4l5ekf
d4l5ekf
Więcej tematów