Trwa ładowanie...

Gowin dziękuje Sewerynowi za znakomitą rolę. Komentarz polityka jest bezcenny

Jarosław Gowin opublikował na Twitterze zdjęcie wina i listu adresowanego do aktora. "Z podziękowaniami dla Pana Andrzeja Seweryna za znakomitą rolę w Uchu Prezesa." - napisał polityk.
Share
Jarosław Gowin/ Andrzej Seweryn w "Uchu Prezesa".
Jarosław Gowin/ Andrzej Seweryn w "Uchu Prezesa".Źródło: WP.PL
d471iny

W czwartek w serwisie YouTube pojawił się najnowszy odcinek satyrycznego serialu. Wystąpił w nim m.in. Andrzej Seweryn, który wcielił się w rolę Jarosława Gowina. Polityk na Twitterze umieścił zdjęcie prezentu i listu dla aktora. Ze starannie zapisanej kartki można odczytać, że minister "z wyrazami osobistego szacunku" dziękuje Sewerynowi.

Na zdjęcie natychmiast zareagowano z oficjalnego konta serialu.

d471iny

"George Clooney już miał bilet do Warszawy, ale Pan Andrzej Seweryn na szczęście zgodził się na udział w serialu." - napisali twórcy "Ucha Prezesa". W odpowiedzi na komentarz, Jarosław Gowin poprosił by "nie przemęczać pana Seweryna:)".

"Pan Andrzej prosił o to samo, ale się nie cieszył." - odpowiedzieli twórcy serialu.

"Ja za to klaszczę. I to na stojąco" - napisał minister, nawiązując do przegłosowania ustawy o Sądach Najwyższych. Tego dnia na sali sejmowej panowała euforia i wszyscy politycy wstali ze swoich miejsc, głośno klaszcząc. Wyłamał się tylko Jarosław Gowin, który z pochmurną miną siedział na swoim miejscu.

Gowin gratuluje Sewerynowi, a internauci Gowinowi za dystans do siebie i godną podziwu postawę w stosunku do aktora. Użytkownikom Twittera nie umknął też piękny charakter pisma polityka.

d471iny

Podziel się opinią

Share
d471iny
d471iny
Więcej tematów