Trwa ładowanie...
d34vue8

Głośne tytuły w Games with Gold sierpień 2018

Microsoft przedstawił najnowszą ofertę Games with Gold i sprawił sporą niespodziankę wszystkim klientom oferty Xbox Live Gold. Już w sierpniu subskrybenci będą mogli za darmo pobrać m.in. Fortze Horison 2 oraz For Honor.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Games with Gold sierpień 2018
Games with Gold sierpień 2018 (iStock.com)
d34vue8

Fortza Horison 2 w ofercie Games with Gold

Kultowa gra wyścigowa zostanie udostępniona użytkownikom już 1 sierpnia. Produkcja z 2014 roku cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Jej fabuła toczy się na terenie Południowej Europy. Atutami tego tyłu są dynamiczna grafika, oraz realistyczne odwzorowanie ponad 200 modeli samochodów. Wyścigi mogą toczyć się w zmiennych warunkach pogodowych, a także przy różnym oświetleniu. Gra będzie dostępna przez cały sierpień.

For Honor w Games with Gold

Ten tytuł został wydany w 2017 roku i powinien zainteresować wszystkich fanów gier strategicznych. Podczas rozgrywki gracz może wybrać jedną z trzech frakcji: wikingów, rycerzy lub samurajów. Następnie rozpoczyna się walka o panowanie nad światem. Każdy z użytkowników może nadawać swoim postaciom specjalne zdolności, dzięki którym stają się one potężniejsze. Rozgrywka może się ona toczyć w trybie Mulitplayer, lub offline. For Honor dostępne będzie dla posiadaczy konta Xbox live od 16 sierpnia do 15 września.

Games with Gold oferta dla Xbox 360

Dead Space 3 to oferta dla graczy o stalowych nerwach. Fabuła gry została osadzona na pokrytej lodem planecie Tau Volantis. Główny bohater Issac Clarke, wraz z nowym towarzyszem Johnem Carverem podejmują próbę likwidacji nekromorfów (ludzi zarażonych przez nieznany wirus). Nowością w tej odsłonie gry jest system kooperacji. Gracze mogą grać na dzielonym ekranie lub przez Internet. Gra będzie dostępna w dniach 1-15 sierpnia.

Ostatni sierpniowy tytuł od Microsofta skierowany jest do najmłodszych użytkowników konsoli. Gra Disney Epic Mickey 2: The Power of Two to platformowa oferta dla dzieci wydana przez Disney Interactive Studios. Podczas tej rozgrywki gracz wciela się w dwie postacie. Myszkę Miki oraz Oswalda Szczęśliwego Królika. Bohaterom zostaje powierzona misja uratowania świata przed działaniem Szalonego Doktorka. Chętni będą mogli zaopatrzyć się w tę grę zupełnie za darmo między 16 a 31 sierpnia.

d34vue8

Podziel się opinią

Share

d34vue8

d34vue8
Więcej tematów