ycipk-2u4a2b

Gdańsk. Dwie 13-letnie pacjentki szpitala psychiatrycznego miały zostać zgwałcone

Mężczyzna przebywający w Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku miał zgwałcić dwie 13-letnie pacjentki. Zawiadomienie w tej sprawie złożyły ich matki. Podejrzewany o przestępstwo został zatrzymany.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Gdańsk. W szpitalu już wcześniej miało dojść do gwałtu na 15-latce
Gdańsk. W szpitalu już wcześniej miało dojść do gwałtu na 15-latce (East News, Fot: Karol Makurat/REPORTER)
ycipk-2u4a2b

Pacjentowi Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Gdańsku postawiono trzy zarzuty: doprowadzenia do innych czynności seksualnych na małoletniej poniżej 15 roku życia, doprowadzenia do innych czynności seksualnych na małoletniej poniżej 15 roku życia z użyciem przemocy oraz naruszenie nietykalności małoletnich - podał Polsat News.

Wobec 37-letniego mężczyzny zastosowano trzymiesięczny areszt. Przetransportowano go do Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Starogardzie Gdańskim. Grozi mu do 15 lat więzienia.

ycipk-2u4a2b

Gwałt w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku. Problem narastał

Sytuacja w placówce jest dramatyczna. Wielu lekarzy chce złożyć wypowiedzenie. – Ile było takich dyżurów, że byłem sam na niemal stu pacjentów? To musiało się skończyć dramatem – powiedział w rozmowie z reporterką Wirtualnej Polski Magdą Mieśnik lekarz z placówki w Gdańsku.

Czarę goryczy przelała informacja o gwałcie na 15-letniej dziewczynie przebywającej na oddziale dla dorosłych w Gdańsku. - Wykorzystując stan pokrzywdzonej wywołany lekami, mężczyzna podstępem doprowadził pokrzywdzoną do poddania się innej czynności seksualnej oraz do obcowania płciowego – powiedziała prok. Grażyna Wawryniuk, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Zobacz też: Adam Bodnar zareagował na konkretną sprawę. "To trochę dziwne"

ycipk-2u4a2b

Źródło: Polsat News

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2u4a2b

ycipk-2u4a2b
ycipk-2u4a2b