Trwa ładowanie...

Francja: Zgwałcili 19-latkę. Świadkowie stali i nagrywali akt przemocy

Do ataku na 19-latkę doszło w nocy z soboty na niedzielę pod jednym z klubów nocnych w Tuluzie. Nagranie zawierające sceny przemocy trafiły do mediów społecznościowych.

Francja: Zgwałcili 19-latkę. Świadkowie stali i nagrywali akt przemocyŹródło: iStock.com
d2n0rjc
d2n0rjc

Francja – zbiorowy gwałt na 19-latce

Pod jednym z klubów nocnych w Tuluzie doszło do gwałtu zbiorowego na 19-letniej dziewczynie. Na nagraniu opublikowanym w sieci czterech mężczyzn, w wieku 25-30 lat, wykazuje agresję wobec młodej dziewczyny. Jeden z napastników ciągnie ją za włosy i zmusza do stosunku. Inny z napastników za pomocą smartfona nagrywa całe zdarzenie, a następnie materiał zostaje opublikowany na platformie Snapchat. Później video trafiło również do serwisu Twitter. Na zdjęciach widać rozebraną, płaczącą kobietę. Mężczyźni nie reagują na jej cierpienie, a wręcz przeciwnie, głośno się śmieją. Z nagrania wynika, że napastnicy są świadomi popełniania przestępstwa – „Przestań nagrywać, to gwałt, przecież to gwałt” mówi jeden ze sprawców.

Francja – policja wszczęła postępowanie

Zaniepokojeni internauci o nagraniu poinformowali policję. Funkcjonariuszom udało się ustalić tożsamość krzywdzonej kobiety. 19-latka przyznała, że to ona jest ofiarą nagrania. Jak twierdzi nie pamięta wszystkich momentów gwałtu, jest jednak pewna, że atak trwał kilka godzin. Twierdzi, że czuła się jakby była pod wpływem „jakichś środków”. Funkcjonariusze nie wykluczają, że przed atakiem nastolatce podano tzw. pigułkę gwałtu. Francuska policja prowadzi poszukiwania czterech mężczyzn, którzy dopuścili się przestępstwa seksualnego na 19-latce. Funkcjonariusze postarają się dotrzeć również do świadków zdarzenia, którzy zamiast pomóc krzywdzonej kobiecie przyglądali się i nagrywali sceny gwałtu.

d2n0rjc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2n0rjc
Więcej tematów