Trwa ładowanie...
d4iyx14

Floryda: 6-letni brat zabił swoją 13-dniową siostrę po tym jak matka zostawiła dzieci same w samochodzie

• Matka zostawiła dwójkę dzieci w samochodzie i poszła na zakupy
• W tym czasie jej 6-letni syn zabił swoją niespełna dwutygodniową siostrzyczkę
• Kobieta została aresztowana i ma już postawione zarzuty pozbawienia życia i zaniedbania
• 62-letnia Kathleen Marie Steele w przeszłości brała udział w reality show "Mam 55 lat i jestem w ciąży"
W poniedziałek matka poszła do sklepu zostawiając trójkę swoich dzieci w samochodzie. W aucie przebywało dwóch starszych synków i nowo narodzona córeczka. Jak twierdzi kobieta, poszła naprawić telefon i przebywała dokładnie 38 minut w punkcie naprawy. To wystarczyło, by doszło do tragedii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Floryda: 6-letni brat zabił swoją 13-dniową siostrę po tym jak matka zostawiła dzieci same w samochodzie
(https://www.facebook.com/pinellassheriff)
d4iyx14

Pod nieobecność matki noworodek zaczął płakać w samochodzie. 6-latek zaczął bić siostrę, by ją uciszyć. Kiedy matka wróciła do auta, chłopiec powiedział jej, że siostra jest w poważnym stanie. Steele zignorowała jednak jego słowa. Dopiero po powrocie do domu wezwała do córeczki swoją sąsiadkę, która jest pielęgniarką. Pielęgniarka od razu zauważyła, że noworodek jest martwy i niezwłocznie zadzwoniła na policję.

W szpitalu oficjalnie stwierdzono zgon dziecka. Prawdopodobnie dziewczynka była martwa już kilka godzin wcześniej, ale matka tego nie zauważyła. Jak wykazała późniejsza autopsja, miała pękniętą czaszkę.

6-latek, który zabił siostrę opisał całe zdarzenie wraz z drastycznymi szczegółami przesłuchującym go policjantom. Gdy dziewczynka zaczęła płakać, wyjął ją z fotelika, podnosił i opuszczał, a następnie zaczął uderzać.

Chłopcu nie zostaną postawione zarzuty za zabicie siostry z powodu wieku. Kolejnym szokującym aspektem tej historii jest fakt, że w 2010 roku matka i jej mąż brali udział w reality show "Mam 55 lat i jestem w ciąży".

d4iyx14

Podziel się opinią

Share
d4iyx14
d4iyx14
Więcej tematów