Trwa ładowanie...
d1zdnz1

Filip Chajzer powiedział "o słowo za dużo". Jest reakcja prezydenta Sosnowca

Śmiał się z Sosnowca. Teraz Filip Chajzer ma odwiedzić to miasto. Chce tego prezydent Arkadiusz Chęciński. - Powiedział o słowo za dużo, coś mu się wypsnęło, więc postanowiliśmy zareagować. Jeśli żartuje ważna osoba z Warszawy, to chyba coś jest nie tak - tłumaczy włodarz miasta.
Share
Filip Chajzer otrzymał zaproszenie do Sosnowca od prezydenta miasta
Filip Chajzer otrzymał zaproszenie do Sosnowca od prezydenta miastaŹródło: East News, Fot: Tadeusz Wypych/REPORTER
d1zdnz1

Nie można drwić z Sosnowca. Udowodnił to prezydent miasta, który zareagował na żarty Filipa Chajzera na Facebooku. Zaprosił dziennikarza do siebie.

- Filip Chajzer powiedział o słowo za dużo, coś mu się wypsnęło, więc postanowiliśmy zareagować, czego efektem jest to, że teraz nas odwiedzi i będzie mógł zobaczyć, co mamy do zaoferowania - mówił Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca w rozmowie z "Dziennikiem Zachodnim".

Wygląda na to, że do spotkania Chajzer odwiedzi miasto, z którego się śmiał. - Obiecał, że przyjedzie. Trwają rozmowy z jego menedżerem, ale skoro obiecał, to nie sądzę, by miał się teraz z tego wycofywać - stwierdził Chęciński. Szczegółów planu na przyjęcie dziennikarza nie zdradza.

d1zdnz1

Zobacz także: „Co się z nim stało?”. Saryusz-Wolski udostępnił grafikę porównującą Hitlera do Tuska

"Chyba coś jest nie tak"

Prezydent Sosnowca zapewnił, że cała sytuacja nie jest ustawką. - Często mówi się w żartach, że jadąc do Sosnowca jedzie się za granicę, ale jeśli mówi to ważna osoba z Warszawy, to chyba coś jest nie tak - podkreślił.

d1zdnz1

I dodał, że "jeśli dowcipy są na poziomie, to się nie obraża". - Mieszkańcy naszego miasta to bardzo wyluzowani ludzie, którzy potrafią się śmiać z Sosnowca na poziomie. To piękne miasto, do którego po prostu zapraszamy. Nie trzeba wymyślać głupich dowcipów, by tutaj przyjechać - zaznaczył Chęciński.

Przypomnijmy, jak wszystko się zaczęło. Chajzer na Facebooku do swojego materiału "Dzień dobry TVN" szukał 30-latków, którzy nigdy nie byli za granicą. I dodał: "P.S. Sosnowiec się nie liczy".

Zobacz też:

Chajzer apeluje do urzędników o mieszkanie dla powstańca. Sytuacja rozwiązała się błyskawicznie

Warszawiak zrobił zdjęcia bezdomnego z policją. Historia wzruszyła Chajzera

Źródło: "Dziennik Zachodni"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1zdnz1

Podziel się opinią

Share
d1zdnz1
d1zdnz1
Więcej tematów