Trwa ładowanie...
ycipk-48m3ks

Festiwal Pol’and’Rock. Przeciwnicy festiwalu rozwiesili ulotki z wizerunkiem Chrystusa

Grupa przeciwników festiwalu Pol’and’Rock rozwiesiła w Kostrzynie ulotki przestrzegające przed udziałem w nim. Autorzy napisali: "przypominamy, że nie jest to miejsce odpowiednie dla dzieci i małoletnich".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Festiwal Pol'and'Rock w Kostrzynia w sierpniu 2018 r.
Festiwal Pol'and'Rock w Kostrzynia w sierpniu 2018 r. (East News, Fot: gazeta lubuska)
ycipk-48m3ks

Autorzy apelują do rodziców i dziadków, by "nie byli powodem zgorszenia". Zamieścili także fragment Ewangelii św. Marka, w którym Jezus mówi:

"Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu lepiej byłoby uwiązać kamieć młyński u szyi i wrzucić go w morze..."

Pod zdjęciem Chrystusa czytamy:

ycipk-48m3ks

"Wobec zbliżającego się Pol'And'Rock Festival 2019 i licznych zachęt odwiedzenia go rodzinnie, gdy na Festival przyjeżdżają młodzi ludzie z dziećmi, przypominamy, że nie jest to miejsce odpowiednie dla dzieci i małoletnich".

"Gazeta Lubuska" dostała zdjęcie ulotki od jednego z czytelników. Zostały rozwieszone w różnych punktach miasta, m.in. na tablicach informacyjnych.

W apelu, który skierowany jest do rodziców i dziadków, czytamy sugestię, że dzieci "umierają przez narkotyki i inne używki". W zamian autorzy apelu w czasie trwania Pol'and'Rock Festiwalu 2019 zapraszają do kostrzyńskich kościołów, gdzie odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu.

ycipk-48m3ks

Autorem ulotek, które rozwieszono na terenie miasta, jest Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa z Kostrzyna. Gazeta podała, że przekazała treść ulotki organizatorom festiwalu.

Przypomnijmy, że na terenie Pol'and'Rock Festiwalu przygotowane są miejsca dla rodzin z dziećmi. Na wzgórzu ASP organizowane są warsztaty z różnych dziedzin nauki i sztuki, w których mogą brać udział również osoby najmłodsze. W policyjnych statystykach z ostatnich lat nie ma przypadków, w których najmłodszym uczestnikom festiwalu stałaby się krzywda.

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Leszek Miller krytykuje brak zaproszenia Putina do Warszawy

ycipk-48m3ks

Źródło: Gazeta Lubuska

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-48m3ks

ycipk-48m3ks
ycipk-48m3ks