Trwa ładowanie...
d3mcny4

Festiwal Pol’and’Rock. Przeciwnicy festiwalu rozwiesili ulotki z wizerunkiem Chrystusa

Grupa przeciwników festiwalu Pol’and’Rock rozwiesiła w Kostrzynie ulotki przestrzegające przed udziałem w nim. Autorzy napisali: "przypominamy, że nie jest to miejsce odpowiednie dla dzieci i małoletnich".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Festiwal Pol'and'Rock w Kostrzynia w sierpniu 2018 r.
Festiwal Pol'and'Rock w Kostrzynia w sierpniu 2018 r. (East News, Fot: gazeta lubuska)
d3mcny4

Autorzy apelują do rodziców i dziadków, by "nie byli powodem zgorszenia". Zamieścili także fragment Ewangelii św. Marka, w którym Jezus mówi:

"Kto by się stał powodem grzechu dla jednego z tych małych, którzy wierzą, temu lepiej byłoby uwiązać kamieć młyński u szyi i wrzucić go w morze..."

Pod zdjęciem Chrystusa czytamy:

d3mcny4

"Wobec zbliżającego się Pol'And'Rock Festival 2019 i licznych zachęt odwiedzenia go rodzinnie, gdy na Festival przyjeżdżają młodzi ludzie z dziećmi, przypominamy, że nie jest to miejsce odpowiednie dla dzieci i małoletnich".

"Gazeta Lubuska" dostała zdjęcie ulotki od jednego z czytelników. Zostały rozwieszone w różnych punktach miasta, m.in. na tablicach informacyjnych.

W apelu, który skierowany jest do rodziców i dziadków, czytamy sugestię, że dzieci "umierają przez narkotyki i inne używki". W zamian autorzy apelu w czasie trwania Pol'and'Rock Festiwalu 2019 zapraszają do kostrzyńskich kościołów, gdzie odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu.

d3mcny4

Autorem ulotek, które rozwieszono na terenie miasta, jest Wspólnota dla Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa z Kostrzyna. Gazeta podała, że przekazała treść ulotki organizatorom festiwalu.

Przypomnijmy, że na terenie Pol'and'Rock Festiwalu przygotowane są miejsca dla rodzin z dziećmi. Na wzgórzu ASP organizowane są warsztaty z różnych dziedzin nauki i sztuki, w których mogą brać udział również osoby najmłodsze. W policyjnych statystykach z ostatnich lat nie ma przypadków, w których najmłodszym uczestnikom festiwalu stałaby się krzywda.

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Leszek Miller krytykuje brak zaproszenia Putina do Warszawy

Źródło: Gazeta Lubuska

d3mcny4

Podziel się opinią

Share

d3mcny4

d3mcny4
Więcej tematów