Trwa ładowanie...

Ferie zimowe 2019: kiedy się zaczynają? Pierwsza tura uczniów rozpocznie zimowy wypoczynek już 14 stycznia

Ferie zimowe 2019 rozpoczną się już 14 stycznia i podzielone będą na 4 tury. Jako pierwsi na ferie udadzą się uczniowie z województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz wielkopolskiego.

Ferie zimowe 2019: kiedy się zaczynają? Pierwsza tura uczniów rozpocznie zimowy wypoczynek już 14 styczniaŹródło: iStock.com
d13v604
d13v604

Ferie zimowe 2019 – 14-27 stycznia

Wiele szkół rozpoczęło właśnie ostatni tydzień nauki przed rozpoczęciem długiego odpoczynku. Jako pierwsi ferie zimowe 2019 rozpoczną uczniowie z województwa kujawsko-pomorskiego, lubuskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego oraz wielkopolskiego.

Ferie zimowe 2019 – 21 stycznia-3 lutego

Ferie zimowe 2019 w drugiej turze rozpoczną się 21 stycznia. Właśnie wtedy swój wypoczynek zaczną dzieci z województwa podlaskiego oraz warmińsko-mazurskiego.

Ferie zimowe 2019 – 28 stycznia-10 lutego

Ferie zimowe 28 stycznia rozpoczną uczniowie z placówek ulokowanych w województwie dolnośląskim, mazowieckim, opolskim i zachodniopomorskim.

Ferie zimowe 2019 – 11-24 lutego

Na ferie zimowe aż do lutego zaczekać muszą uczniowie ze szkół w województwie lubelskim, łódzkim, podkarpackim, pomorskim i śląskim.

d13v604

Ferie zimowe 2019 – sposoby na spędzenie czasu wolnego

Ferie zimowe to okres z niecierpliwością wyczekiwany przez wszystkich uczniów. Wielu z nich już pakuje plecaki z myślą o upragnionym wyjeździe. W tym roku wyjątkowo udane mogą się okazać ferie zimowe spędzane w górach. W związku z obfitymi opadami śniegu oraz mrozem, warunki narciarskie w górach każdego dnia są coraz lepsze. Na nudę nie będą narzekać również dzieci, które spędzą ferie zimowe w rodzinnym mieście. Śnieg zalega w wielu miastach, a nadchodzący mróz pozwoli mu przetrwać co najmniej do następnego tygodnia. Czym bliżej ferii, tym więcej ofert półkolonii oraz darmowych rozrywek pojawia się w największych miastach. Warto odpowiednio wcześniej zaplanować czas wolny dla dzieci, aby nie musieć się tym martwić w ostatniej chwili.

d13v604
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13v604
Więcej tematów