Trwa ładowanie...
d3x7dxu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Federalna Służba Bezpieczeństwa zatrzymała 47-letniego mieszkańca Estonii. Zarzuca mu szpiegostwo

• FSB zatrzymała w Petersburgu 47-letniego mieszkańca Estonii
• Według FSB miał on zbierać tajne informacje o charakterze wojskowym
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Łubianka - siedziba FSB w Moskwie
Łubianka - siedziba FSB w Moskwie (AFP, Fot: Maxim Marmur)
d3x7dxu

Federalna Służba Bezpieczeństwa (FSB) zatrzymała w Petersburgu 47-letniego mieszkańca Estonii - poinformowała agencja TASS. Zatrzymany nie ma estońskiego obywatelstwa.

Mardalejszwili został zatrzymany, ponieważ FSB podejrzewa go o popełnienie przestępstwa z art. 276 rosyjskiego kodeksu karnego (dotyczy szpiegostwa).

Według FSB, zatrzymany "Arsen Mardalejszwili Nodarowicz na zlecenie estońskiego MSW zbierał tajne informacje o charakterze wojskowym, których wydostanie się za granicę mogłoby narazić na szwank bezpieczeństwo kraju".

Innych szczegółów zatrzymania nie podano.

d3x7dxu

Podziel się opinią

Share

d3x7dxu

d3x7dxu
Więcej tematów