Trwa ładowanie...

"FANTASTYCZNIE". Tom Hanks dziękuje za malucha i gratuluje bielszczanom

Tom Hanks podziękował za... malucha sprezentowanego mu przez mieszkańców Bielska-Białej. Aktor nie tylko nie może się doczekać otrzymania kultowego auta, ale też gratuluje organizatorom zbiórki przekazania pieniędzy na cel charytatywny.

"FANTASTYCZNIE". Tom Hanks dziękuje za malucha i gratuluje bielszczanomŹródło: Facebook.com
dulxomj

- Dziękuję, to szalone. Nie zasługuję na to - tak na informację o podarowaniu mu fiata 126p zareagował Tom Hanks. Hollywoodzki gwiazdor znany z takich filmów jak "Forest Gump" czy "Toy Story" pogratulował organizatorom zbiórki fantastycznego pomysłu. Odniósł się przede wszystkim do charytatywnego celu zbiórki. Dzięki wsparciu Rafała Sonika, który pokrył koszty zakupu i remontu malucha, pieniądze zebrane przez bielszczan trafią do szpitala pediatrycznego. Pełen entuzjazmu Hanks podsumował całą akcję jedynym słowem, jakie zna w języku polskim: Fantastycznie!

Na pomysł zorganizowania zbiórki Monika Jaskólska wpadła po serii zdjęć Hanksa z jego "nowym samochodem". Aktor, który lubi fotografować się przy nietypowych samochodach ma wyjątkowe szczęście do popularnego malucha. Z małym fiatem 126p fotografował się już 3 razy. Hanks był wyraźnie zachwycony perspektywą poprowadzenia własnego malucha.

dulxomj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dulxomj
Więcej tematów